”ПОГОНЬ” ЛЬВІВ - найстаріший клуб України та Польші - заснований в 1904 році
4-разовий чемпіон Польщі 1922, 1923, 1925, 1926. 3-разовий срібний призер 1932, 1933, 1935.
МАТЧІ
наступний

20-й Тур, 01.10.2019, 16:00, Підмонастир

Фенікс
Підмонастир
Погонь
Львів

on-line
протокол

попередній

19-й Тур, 22.09.2019, 16:00, Львів, стадіон "Гарт", вул. Олеся, 25

Погонь
Львів
2
Галичина
Дрогобич
1

on-line
протокол


Прем`єр-Ліга
команда і о
1 Миколаїв 17 46
2 Демня 17 44
3 Юність ВНБ 17 44
4 Фенікс-Стефано 17 30
5 Погонь 17 25
6 Гірник 17 24
7 Самбір 17 20
8 Юність Г 18 18
9 Галичина 18 16
10 Локомотив 17 12
11 ДЮШ Львів 17 7
12 Енергетик-Рочин 17 5
13 Думна 0 0
14 Мостиська 0 0

календар ігор  
Погонь у сезоні  




СЕЗОН 2019/. Прем`єр Ліга Львівської області



ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ


М команда І В Н П М О
1 Миколаїв Миколаїв 17 15 1 1 67:11 46
2 Демня Демня 17 14 2 1 52:10 44
3 Юність Верхня/Нижня Білка 17 14 2 1 50:13 44
4 Фенікс-Стефано Підмонастир 17 9 3 5 38:26 30
5 Погонь Львів 17 8 1 8 31:29 25
6 Гірник Новояворівськ 17 7 3 7 26:27 24
7 Самбір Самбір 17 5 5 7 34:34 20
8 Юність Гійче 18 4 6 8 24:42 18
9 Галичина Дрогобич 18 3 7 8 15:29 16
10 Локомотив Рава-Руська 17 3 3 11 14:40 12
11 ДЮШ Львів Львів 17 2 1 14 13:59 7
12 Енергетик-Рочин Добротвір/Соснівка 17 1 2 14 18:62 5
13 Думна Ременів 0 0 0 0 0:0 0
14 Мостиська Мостиська 0 0 0 0 0:0 0
календар ігор  
Команда в сезоні  



МАТЧІ

1-й Тур
1 07.04.2019 Юність ВНБ – Галичина 4:0
2 07.04.2019 Самбір – Фенікс-Стефано 2:2
3 07.04.2019 Енергетик-Рочин – Погонь 0:3
4 07.04.2019 Локомотив – Демня 0:6
5 07.04.2019 ДЮШ Львів – Гірник 3:2
2-й Тур
6 14.04.2019 Галичина – Гірник 0:0
7 14.04.2019 Демня – ДЮШ Львів 8:0
8 14.04.2019 Погонь – Юність Г 1:1
9 14.04.2019 Фенікс-Стефано – Енергетик-Рочин 3:1
10 14.04.2019 Юність ВНБ – Миколаїв 2:1
3-й Тур
11 18.04.2019 Миколаїв – Галичина 5:0
12 20.04.2019 Самбір – Юність ВНБ 0:0
13 20.04.2019 Юність Г – Фенікс-Стефано 0:2
14 20.04.2019 Локомотив – Погонь 2:1
15 20.04.2019 Гірник – Демня 1:2
4-й Тур
16 01.05.2019 Погонь – ДЮШ Львів 4:1
17 01.05.2019 Фенікс-Стефано – Локомотив 0:0
18 01.05.2019 Юність ВНБ – Енергетик-Рочин 3:0
19 01.05.2019 Миколаїв – Самбір 6:1
5-й Тур
20 05.05.2019 Самбір – Галичина 1:1
21 05.05.2019 Енергетик-Рочин – Миколаїв 1:4
22 05.05.2019 Юність Г – Юність ВНБ 0:4
23 05.05.2019 Фенікс-Стефано – ДЮШ Львів 2:1
24 05.05.2019 Гірник – Погонь 1:0
4-й Тур
25 09.05.2019 Галичина – Демня 1:1
6-й Тур
26 12.05.2019 Погонь – Демня 0:3
27 12.05.2019 Фенікс-Стефано – Гірник 3:2
28 12.05.2019 Юність ВНБ – Локомотив 4:1
29 12.05.2019 Миколаїв – Юність Г 0:0
30 12.05.2019 Самбір – Енергетик-Рочин 8:0
7-й Тур
31 19.05.2019 Енергетик-Рочин – Галичина 2:2
32 19.05.2019 Юність Г – Самбір 1:5
33 19.05.2019 Локомотив – Миколаїв 2:5
34 19.05.2019 ДЮШ Львів – Юність ВНБ 0:4
35 19.05.2019 Демня – Фенікс-Стефано 4:1
8-й Тур
36 25.05.2019 Галичина – Погонь 0:3
37 25.05.2019 Юність ВНБ – Гірник 3:1
38 25.05.2019 Миколаїв – ДЮШ Львів 7:0
39 25.05.2019 Самбір – Локомотив 1:0
40 25.05.2019 Енергетик-Рочин – Юність Г 2:3
9-й Тур
41 02.06.2019 Юність Г – Галичина 1:1
42 02.06.2019 Локомотив – Енергетик-Рочин 1:2
43 02.06.2019 Самбір – ДЮШ Львів 6:0
44 02.06.2019 Гірник – Миколаїв 0:2
45 02.06.2019 Демня – Юність ВНБ 1:1
46 02.06.2019 Погонь – Фенікс-Стефано 1:2
10-й Тур
47 09.06.2019 Галичина – Фенікс-Стефано 0:1
48 09.06.2019 Миколаїв – Демня 3:1
49 09.06.2019 Самбір – Гірник 1:2
50 09.06.2019 Енергетик-Рочин – ДЮШ Львів 1:3
51 09.06.2019 Юність Г – Локомотив 3:0
11-й Тур
52 15.06.2019 Локомотив – Галичина 1:1
53 16.06.2019 ДЮШ Львів – Юність Г 1:1
54 16.06.2019 Гірник – Енергетик-Рочин 4:1
55 16.06.2019 Демня – Самбір 1:0
56 16.06.2019 Погонь – Юність ВНБ 3:6
12-й Тур
57 22.06.2019 Юність ВНБ – Фенікс-Стефано 4:2
58 22.06.2019 Миколаїв – Погонь 4:0
59 22.06.2019 Енергетик-Рочин – Демня 1:5
60 22.06.2019 Юність Г – Гірник 2:3
61 22.06.2019 Локомотив – ДЮШ Львів 3:0
13-й Тур
62 26.06.2019 ДЮШ Львів – Галичина 0:1
63 28.06.2019 Демня – Юність Г 3:0
64 30.06.2019 Гірник – Локомотив 3:0
65 30.06.2019 Погонь – Самбір 3:1
66 30.06.2019 Фенікс-Стефано – Миколаїв 1:2
14-й Тур
67 10.08.2019 Демня – Локомотив 3:0
68 11.08.2019 Галичина – Юність ВНБ 0:1
69 11.08.2019 Юність Г – Миколаїв 2:7
70 11.08.2019 Фенікс-Стефано – Самбір 3:3
71 11.08.2019 Погонь – Енергетик-Рочин 2:1
72 11.08.2019 Гірник – ДЮШ Львів 2:1
15-й Тур
73 18.08.2019 Гірник – Галичина 1:1
74 18.08.2019 ДЮШ Львів – Демня 1:4
75 18.08.2019 Погонь – Локомотив 2:3
76 18.08.2019 Енергетик-Рочин – Фенікс-Стефано 1:6
77 18.08.2019 Самбір – Юність Г 4:0
78 18.08.2019 Миколаїв – Юність ВНБ 3:0
16-й Тур
79 24.08.2019 Галичина – Миколаїв 1:2
80 24.08.2019 Юність ВНБ – Самбір 5:0
81 24.08.2019 Юність Г – Енергетик-Рочин 5:3
82 24.08.2019 Локомотив – Фенікс-Стефано 0:3
83 24.08.2019 ДЮШ Львів – Погонь 0:3
84 24.08.2019 Демня – Гірник 3:0
17-й Тур
85 01.09.2019 Демня – Галичина 3:0
86 01.09.2019 Погонь – Гірник 3:1
87 01.09.2019 ДЮШ Львів – Фенікс-Стефано 1:5
88 01.09.2019 Локомотив – Юність Г 1:1
89 01.09.2019 Енергетик-Рочин – Юність ВНБ 1:3
90 01.09.2019 Самбір – Миколаїв 0:7
23-й Тур
91 08.09.2019 Галичина – Юність Г 3:1
18-й Тур
92 15.09.2019 Галичина – Самбір 2:0
93 15.09.2019 Миколаїв – Енергетик-Рочин 6:0
94 15.09.2019 Локомотив – Юність ВНБ 0:2
95 15.09.2019 Юність Г – ДЮШ Львів 2:1
96 15.09.2019 Гірник – Фенікс-Стефано 2:1
97 15.09.2019 Демня – Погонь 2:0
19-й Тур
98 21.09.2019 Гірник – Юність Г 1:1
99 22.09.2019 Погонь – Галичина 2:1
100 22.09.2019 Фенікс-Стефано – Демня 1:2
101 22.09.2019 Юність ВНБ – ДЮШ Львів 4:0
102 22.09.2019 Миколаїв – Локомотив 3:0
103 22.09.2019 Енергетик-Рочин – Самбір 1:1
20-й Тур
104 28.09.2019 Галичина – Енергетик-Рочин :
105 28.09.2019 Локомотив – Самбір :
106 28.09.2019 ДЮШ Львів – Миколаїв :
107 28.09.2019 Гірник – Юність ВНБ :
108 28.09.2019 Юність Г – Демня :
109 01.10.2019 Фенікс-Стефано – Погонь :












офіційний сайт
Pogon.Lwow.net


Команда

99 Захар Білецький


© REKLAMA.lviv.ua. Всі права захищено. 2009 - 2019. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua