”ПОГОНЬ” ЛЬВІВ - найстаріший клуб України та Польші - заснований в 1904 році
4-разовий чемпіон Польщі 1922, 1923, 1925, 1926. 3-разовий срібний призер 1932, 1933, 1935.
МАТЧІ
наступний

14-й Тур, 06.08.2017, Великий Дорошів

Галичина
В Дорошів
Погонь
Львів

on-line
протокол

попередній

13-й Тур, 28.06.2017, 17:00, Новояворівськ

Гірник
Новояворівськ
0
Погонь
Львів
1

on-line
протокол


Прем`єр-Ліга
команда і о
1 Демня 13 32
2 Миколаїв 13 29
3 Фенікс-Стефано 13 26
4 Юність Г 13 26
5 Рочин 13 25
6 Погонь 13 23
7 Юність ВБ 13 19
8 Самбір 13 18
9 Кар`єр 13 15
10 Гірник 13 15
11 Кордія 13 10
12 Галичина 13 10
13 Енергетик 13 8
14 Яворів 13 3

календар ігор  
Погонь у сезоні  




СЕЗОН 2017/. Прем`єр Ліга Львівської області (Перший етап)



ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ


М команда І В Н П М О
1 Демня Демня 13 10 2 1 37:9 32
2 Миколаїв Миколаїв 13 9 2 2 29:12 29
3 Фенікс-Стефано Підмонастир 13 8 2 3 28:13 26
4 Юність Гійче 13 8 2 3 24:15 26
5 Рочин Соснівка 13 7 4 2 25:9 25
6 Погонь Львів 13 7 2 4 20:16 23
7 Юність Верхня Білка 13 6 1 6 18:15 19
8 Самбір Самбір 13 5 3 5 13:14 18
9 Кар`єр Торчиновичі 13 4 3 6 17:20 15
10 Гірник Новояворівськ 13 5 0 8 13:19 15
11 Кордія Муроване 13 3 1 9 15:28 10
12 Галичина Великий Дорошів 13 2 4 7 9:27 10
13 Енергетик Добротвір 13 2 2 9 21:38 8
14 Яворів Яворів 13 1 0 12 8:42 3
календар ігор  
Команда в сезоні  



МАТЧІ

1-й Тур
1 02.04.2017 Юність Г – Юність ВБ 1:0
2 02.04.2017 Демня – Миколаїв 0:1
3 02.04.2017 Кар`єр – Рочин 0:2
4 02.04.2017 Фенікс-Стефано – Гірник 2:1
5 02.04.2017 Погонь – Галичина 2:0
6 02.04.2017 Кордія – Енергетик 1:3
2-й Тур
7 09.04.2017 Самбір – Гірник 1:0
8 09.04.2017 Галичина – Фенікс-Стефано 1:3
9 09.04.2017 Юність ВБ – Погонь 0:2
10 09.04.2017 Енергетик – Юність Г 2:3
11 09.04.2017 Миколаїв – Кордія 0:1
12 09.04.2017 Яворів – Кар`єр 1:2
13 12.04.2017 Рочин – Демня 1:1
3-й Тур
14 23.04.2017 Кар`єр – Самбір 1:1
15 23.04.2017 Демня – Яворів 7:1
16 23.04.2017 Юність Г – Миколаїв 2:2
17 23.04.2017 Погонь – Енергетик 1:1
18 23.04.2017 Фенікс-Стефано – Юність ВБ 2:0
19 23.04.2017 Гірник – Галичина 2:0
12-й Тур
20 30.04.2017 Юність Г – Гірник 4:0
21 30.04.2017 Погонь – Фенікс-Стефано 2:1
4-й Тур
22 30.04.2017 Яворів – Кордія 0:1
3-й Тур
23 04.05.2017 Кордія – Рочин 0:0
4-й Тур
24 07.05.2017 Кар`єр – Демня 0:2
25 07.05.2017 Рочин – Юність Г 0:1
26 07.05.2017 Самбір – Галичина 2:0
27 07.05.2017 Юність ВБ – Гірник 2:0
28 07.05.2017 Енергетик – Фенікс-Стефано 3:5
29 07.05.2017 Миколаїв – Погонь 3:1
5-й Тур
30 10.05.2017 Погонь – Рочин 0:2
31 14.05.2017 Галичина – Юність ВБ 0:3
32 14.05.2017 Гірник – Енергетик 3:1
33 14.05.2017 Фенікс-Стефано – Миколаїв 0:1
34 14.05.2017 Юність Г – Яворів 2:0
35 14.05.2017 Кордія – Кар`єр 4:3
36 14.05.2017 Демня – Самбір 3:0
6-й Тур
37 17.05.2017 Рочин – Фенікс-Стефано 0:3
38 21.05.2017 Самбір – Юність ВБ 2:0
39 21.05.2017 Кар`єр – Юність Г 3:0
40 21.05.2017 Миколаїв – Гірник 3:1
41 21.05.2017 Яворів – Погонь 2:5
42 24.05.2017 Демня – Кордія 2:1
7-й Тур
43 28.05.2017 Галичина – Миколаїв 0:5
44 28.05.2017 Юність ВБ – Енергетик 1:0
45 28.05.2017 Фенікс-Стефано – Яворів 4:0
46 28.05.2017 Юність Г – Демня 0:3
47 28.05.2017 Кордія – Самбір 0:2
11-й Тур
48 31.05.2017 Галичина – Демня 0:4
7-й Тур
49 31.05.2017 Гірник – Рочин 0:2
50 31.05.2017 Погонь – Кар`єр 2:0
8-й Тур
51 04.06.2017 Миколаїв – Юність ВБ 1:2
52 04.06.2017 Кордія – Юність Г 0:3
53 04.06.2017 Демня – Погонь 3:1
54 04.06.2017 Кар`єр – Фенікс-Стефано 1:0
55 04.06.2017 Яворів – Гірник 0:2
56 04.06.2017 Самбір – Енергетик 2:0
10-й Тур
57 07.06.2017 Демня – Гірник 2:0
8-й Тур
58 07.06.2017 Рочин – Галичина 0:0
9-й Тур
59 07.06.2017 Енергетик – Миколаїв 2:3
60 11.06.2017 Галичина – Яворів 1:0
61 11.06.2017 Гірник – Кар`єр 2:0
62 11.06.2017 Фенікс-Стефано – Демня 1:1
63 11.06.2017 Погонь – Кордія 3:2
64 11.06.2017 Юність Г – Самбір 3:0
6-й Тур
65 14.06.2017 Енергетик – Галичина 2:2
9-й Тур
66 14.06.2017 Юність ВБ – Рочин 0:1
10-й Тур
67 18.06.2017 Кордія – Фенікс-Стефано 0:2
68 18.06.2017 Кар`єр – Галичина 0:0
69 18.06.2017 Яворів – Юність ВБ 0:2
70 18.06.2017 Самбір – Миколаїв 0:1
71 18.06.2017 Юність Г – Погонь 2:0
1-й Тур
72 21.06.2017 Яворів – Самбір 2:1
10-й Тур
73 21.06.2017 Рочин – Енергетик 6:0
11-й Тур
74 25.06.2017 Юність ВБ – Кар`єр 1:1
75 25.06.2017 Гірник – Кордія 2:1
76 25.06.2017 Енергетик – Яворів 4:0
77 25.06.2017 Погонь – Самбір 0:0
78 25.06.2017 Миколаїв – Рочин 2:2
13-й Тур
79 25.06.2017 Галичина – Юність Г 2:2
80 28.06.2017 Гірник – Погонь 0:1
11-й Тур
81 02.07.2017 Фенікс-Стефано – Юність Г 3:1
12-й Тур
82 02.07.2017 Самбір – Рочин 0:2
83 02.07.2017 Яворів – Миколаїв 0:4
84 02.07.2017 Кар`єр – Енергетик 5:2
85 02.07.2017 Демня – Юність ВБ 3:2
86 02.07.2017 Кордія – Галичина 2:3
13-й Тур
87 05.07.2017 Рочин – Яворів 7:2
88 05.07.2017 Енергетик – Демня 1:6
89 09.07.2017 Миколаїв – Кар`єр 3:1
90 09.07.2017 Юність ВБ – Кордія 5:2
91 09.07.2017 Фенікс-Стефано – Самбір 2:2
14-й Тур
92 06.08.2017 Самбір – Яворів :
93 06.08.2017 Рочин – Кар`єр :
94 06.08.2017 Миколаїв – Демня :
95 06.08.2017 Енергетик – Кордія :
96 06.08.2017 Юність ВБ – Юність Г :
97 06.08.2017 Галичина – Погонь :
98 06.08.2017 Гірник – Фенікс-Стефано :












офіційний сайт
Pogon.Lwow.net


Команда

2 Володимир Дідух


© REKLAMA.lviv.ua. Всі права захищено. 2009 - 2017. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua