”ПОГОНЬ” ЛЬВІВ - найстаріший клуб України та Польші - заснований в 1904 році
4-разовий чемпіон Польщі 1922, 1923, 1925, 1926. 3-разовий срібний призер 1932, 1933, 1935.
МАТЧІ

попередній

25-й Тур, 29.10.2017, 15:00, Підмонастир

Фенікс
Підмонастир
4
Погонь
Львів
2

on-line
протокол


Прем`єр-Ліга
команда і о
1 Миколаїв 26 66
2 Рочин 26 62
3 Демня 26 51
4 Фенікс-Стефано 26 49
5 Юність Г 26 45
6 Погонь 26 44
7 Юність ВБ 26 43
8 Самбір 26 43
9 Кар`єр 26 37
10 Гірник 26 18
11 Кордія 26 17
12 Енергетик 26 15
13 Галичина 26 15
14 Яворів 26 13

календар ігор  
Погонь у сезоні  




СЕЗОН 2017/. Прем`єр Ліга Львівської області



ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ


М команда І В Н П М О
1 Миколаїв Миколаїв 26 21 3 2 75:17 66
2 Рочин Соснівка 26 19 5 2 65:13 62
3 Демня Демня 26 15 6 5 64:28 51
4 Фенікс-Стефано Підмонастир 26 15 4 7 60:39 49
5 Юність Гійче 26 14 3 9 41:30 45
6 Погонь Львів 26 13 5 8 40:29 44
7 Юність Верхня Білка 26 13 4 9 40:29 43
8 Самбір Самбір 26 13 4 9 34:31 43
9 Кар`єр Торчиновичі 26 11 4 11 39:39 37
10 Гірник Новояворівськ 26 5 3 18 22:48 18
11 Кордія Муроване 26 4 5 17 28:58 17
12 Енергетик Добротвір 26 4 3 19 43:84 15
13 Галичина Великий Дорошів 26 3 6 17 16:63 15
14 Яворів Яворів 26 4 1 21 19:78 13
календар ігор  
Команда в сезоні  



МАТЧІ

1-й Тур
1 02.04.2017 Юність Г – Юність ВБ 1:0
2 02.04.2017 Кордія – Енергетик 1:3
3 02.04.2017 Погонь – Галичина 2:0
4 02.04.2017 Фенікс-Стефано – Гірник 2:1
5 02.04.2017 Кар`єр – Рочин 0:2
6 02.04.2017 Демня – Миколаїв 0:1
2-й Тур
7 09.04.2017 Яворів – Кар`єр 1:2
8 09.04.2017 Миколаїв – Кордія 0:1
9 09.04.2017 Енергетик – Юність Г 2:3
10 09.04.2017 Юність ВБ – Погонь 0:2
11 09.04.2017 Галичина – Фенікс-Стефано 1:3
12 09.04.2017 Самбір – Гірник 1:0
13 12.04.2017 Рочин – Демня 1:1
3-й Тур
14 23.04.2017 Гірник – Галичина 2:0
15 23.04.2017 Фенікс-Стефано – Юність ВБ 2:0
16 23.04.2017 Погонь – Енергетик 1:1
17 23.04.2017 Юність Г – Миколаїв 2:2
18 23.04.2017 Демня – Яворів 7:1
19 23.04.2017 Кар`єр – Самбір 1:1
12-й Тур
20 30.04.2017 Погонь – Фенікс-Стефано 2:1
21 30.04.2017 Юність Г – Гірник 4:0
4-й Тур
22 30.04.2017 Яворів – Кордія 0:1
3-й Тур
23 04.05.2017 Кордія – Рочин 0:0
4-й Тур
24 07.05.2017 Миколаїв – Погонь 3:1
25 07.05.2017 Енергетик – Фенікс-Стефано 3:5
26 07.05.2017 Юність ВБ – Гірник 2:0
27 07.05.2017 Самбір – Галичина 2:0
28 07.05.2017 Рочин – Юність Г 0:1
29 07.05.2017 Кар`єр – Демня 0:2
5-й Тур
30 10.05.2017 Погонь – Рочин 0:2
31 14.05.2017 Демня – Самбір 3:0
32 14.05.2017 Кордія – Кар`єр 4:3
33 14.05.2017 Юність Г – Яворів 2:0
34 14.05.2017 Фенікс-Стефано – Миколаїв 0:1
35 14.05.2017 Гірник – Енергетик 3:1
36 14.05.2017 Галичина – Юність ВБ 0:3
6-й Тур
37 17.05.2017 Рочин – Фенікс-Стефано 0:3
38 21.05.2017 Самбір – Юність ВБ 2:0
39 21.05.2017 Миколаїв – Гірник 3:1
40 21.05.2017 Яворів – Погонь 2:5
41 21.05.2017 Кар`єр – Юність Г 3:0
42 24.05.2017 Демня – Кордія 2:1
7-й Тур
43 28.05.2017 Кордія – Самбір 0:2
44 28.05.2017 Юність Г – Демня 0:3
45 28.05.2017 Фенікс-Стефано – Яворів 4:0
46 28.05.2017 Галичина – Миколаїв 0:5
47 28.05.2017 Юність ВБ – Енергетик 1:0
11-й Тур
48 31.05.2017 Галичина – Демня 0:4
7-й Тур
49 31.05.2017 Погонь – Кар`єр 2:0
50 31.05.2017 Гірник – Рочин 0:2
8-й Тур
51 04.06.2017 Самбір – Енергетик 2:0
52 04.06.2017 Миколаїв – Юність ВБ 1:2
53 04.06.2017 Яворів – Гірник 0:2
54 04.06.2017 Кар`єр – Фенікс-Стефано 1:0
55 04.06.2017 Демня – Погонь 3:1
56 04.06.2017 Кордія – Юність Г 0:3
10-й Тур
57 07.06.2017 Демня – Гірник 2:0
8-й Тур
58 07.06.2017 Рочин – Галичина 0:0
9-й Тур
59 07.06.2017 Енергетик – Миколаїв 2:3
60 11.06.2017 Юність Г – Самбір 3:0
61 11.06.2017 Погонь – Кордія 3:2
62 11.06.2017 Фенікс-Стефано – Демня 1:1
63 11.06.2017 Гірник – Кар`єр 2:0
64 11.06.2017 Галичина – Яворів 1:0
6-й Тур
65 14.06.2017 Енергетик – Галичина 2:2
9-й Тур
66 14.06.2017 Юність ВБ – Рочин 0:1
10-й Тур
67 18.06.2017 Самбір – Миколаїв 0:1
68 18.06.2017 Яворів – Юність ВБ 0:2
69 18.06.2017 Кар`єр – Галичина 0:0
70 18.06.2017 Кордія – Фенікс-Стефано 0:2
71 18.06.2017 Юність Г – Погонь 2:0
1-й Тур
72 21.06.2017 Яворів – Самбір 2:1
10-й Тур
73 21.06.2017 Рочин – Енергетик 6:0
11-й Тур
74 25.06.2017 Юність ВБ – Кар`єр 1:1
75 25.06.2017 Гірник – Кордія 2:1
76 25.06.2017 Енергетик – Яворів 4:0
77 25.06.2017 Погонь – Самбір 0:0
78 25.06.2017 Миколаїв – Рочин 2:2
13-й Тур
79 25.06.2017 Галичина – Юність Г 2:2
80 28.06.2017 Гірник – Погонь 0:1
11-й Тур
81 02.07.2017 Фенікс-Стефано – Юність Г 3:1
12-й Тур
82 02.07.2017 Самбір – Рочин 0:2
83 02.07.2017 Яворів – Миколаїв 0:4
84 02.07.2017 Кар`єр – Енергетик 5:2
85 02.07.2017 Демня – Юність ВБ 3:2
86 02.07.2017 Кордія – Галичина 2:3
13-й Тур
87 05.07.2017 Енергетик – Демня 1:6
88 05.07.2017 Рочин – Яворів 7:2
89 09.07.2017 Фенікс-Стефано – Самбір 2:2
90 09.07.2017 Юність ВБ – Кордія 5:2
91 09.07.2017 Миколаїв – Кар`єр 3:1
14-й Тур
92 06.08.2017 Миколаїв – Демня 2:0
93 06.08.2017 Енергетик – Кордія 1:3
94 06.08.2017 Юність ВБ – Юність Г 1:1
95 06.08.2017 Галичина – Погонь 0:3
96 06.08.2017 Гірник – Фенікс-Стефано 0:3
97 09.08.2017 Рочин – Кар`єр 3:0
15-й Тур
98 13.08.2017 Гірник – Самбір 1:1
99 13.08.2017 Фенікс-Стефано – Галичина 4:1
100 13.08.2017 Юність Г – Енергетик 2:1
101 13.08.2017 Кордія – Миколаїв 1:4
102 13.08.2017 Кар`єр – Яворів 1:0
14-й Тур
103 16.08.2017 Самбір – Яворів 2:1
15-й Тур
104 16.08.2017 Демня – Рочин 1:4
16-й Тур
105 16.08.2017 Рочин – Кордія 4:0
106 19.08.2017 Юність ВБ – Фенікс-Стефано 1:1
107 20.08.2017 Самбір – Кар`єр 1:0
108 20.08.2017 Яворів – Демня 0:5
109 20.08.2017 Миколаїв – Юність Г 1:0
110 20.08.2017 Енергетик – Погонь 0:2
111 20.08.2017 Галичина – Гірник 0:0
17-й Тур
112 23.08.2017 Галичина – Самбір 1:3
113 27.08.2017 Гірник – Юність ВБ 0:2
114 27.08.2017 Фенікс-Стефано – Енергетик 7:4
115 27.08.2017 Погонь – Миколаїв 0:3
116 27.08.2017 Юність Г – Рочин 1:2
117 27.08.2017 Кордія – Яворів 2:2
118 27.08.2017 Демня – Кар`єр 0:1
18-й Тур
119 30.08.2017 Рочин – Погонь 1:0
120 03.09.2017 Самбір – Демня 2:0
121 03.09.2017 Кар`єр – Кордія 6:3
122 03.09.2017 Яворів – Юність Г 0:1
123 03.09.2017 Енергетик – Гірник 3:2
124 03.09.2017 Юність ВБ – Галичина 3:0
19-й Тур
125 06.09.2017 Фенікс-Стефано – Рочин 1:2
126 10.09.2017 Галичина – Енергетик 3:3
127 10.09.2017 Гірник – Миколаїв 1:4
128 10.09.2017 Погонь – Яворів 2:0
129 10.09.2017 Юність Г – Кар`єр 2:1
130 10.09.2017 Кордія – Демня 1:1
131 11.09.2017 Юність ВБ – Самбір 4:1
20-й Тур
132 13.09.2017 Яворів – Фенікс-Стефано 2:1
133 17.09.2017 Самбір – Кордія 3:0
134 17.09.2017 Демня – Юність Г 2:1
135 17.09.2017 Кар`єр – Погонь 2:2
136 17.09.2017 Рочин – Гірник 2:0
137 17.09.2017 Енергетик – Юність ВБ 1:3
138 17.09.2017 Миколаїв – Галичина 4:0
21-й Тур
139 24.09.2017 Енергетик – Самбір 1:3
140 24.09.2017 Юність ВБ – Миколаїв 0:2
141 24.09.2017 Гірник – Яворів 2:3
142 24.09.2017 Фенікс-Стефано – Кар`єр 1:2
143 24.09.2017 Погонь – Демня 0:0
144 24.09.2017 Юність Г – Кордія 2:0
18-й Тур
145 27.09.2017 Миколаїв – Фенікс-Стефано 7:1
22-й Тур
146 27.09.2017 Рочин – Юність ВБ 4:0
147 01.10.2017 Самбір – Юність Г 2:1
148 01.10.2017 Кордія – Погонь 2:2
149 01.10.2017 Демня – Фенікс-Стефано 3:3
150 01.10.2017 Кар`єр – Гірник 3:1
151 01.10.2017 Яворів – Галичина 1:0
152 01.10.2017 Миколаїв – Енергетик 6:0
15-й Тур
153 04.10.2017 Погонь – Юність ВБ 1:0
23-й Тур
154 07.10.2017 Фенікс-Стефано – Кордія 3:1
155 08.10.2017 Миколаїв – Самбір 4:1
156 08.10.2017 Енергетик – Рочин 0:4
157 08.10.2017 Юність ВБ – Яворів 4:1
158 08.10.2017 Галичина – Кар`єр 0:3
159 08.10.2017 Гірник – Демня 0:1
160 08.10.2017 Погонь – Юність Г 2:0
24-й Тур
161 15.10.2017 Самбір – Погонь 1:0
162 15.10.2017 Юність Г – Фенікс-Стефано 0:1
163 15.10.2017 Кордія – Гірник 0:0
164 15.10.2017 Демня – Галичина 5:1
165 15.10.2017 Кар`єр – Юність ВБ 0:1
166 15.10.2017 Яворів – Енергетик 1:4
21-й Тур
167 18.10.2017 Галичина – Рочин 0:4
25-й Тур
168 22.10.2017 Рочин – Самбір 2:0
26-й Тур
169 22.10.2017 Погонь – Гірник 4:0
170 22.10.2017 Юність Г – Галичина 3:0
24-й Тур
171 26.10.2017 Рочин – Миколаїв 1:1
25-й Тур
172 29.10.2017 Миколаїв – Яворів 5:0
173 29.10.2017 Енергетик – Кар`єр 2:3
174 29.10.2017 Юність ВБ – Демня 2:2
175 29.10.2017 Галичина – Кордія 1:0
176 29.10.2017 Гірник – Юність Г 2:3
177 29.10.2017 Фенікс-Стефано – Погонь 4:2
26-й Тур
178 02.11.2017 Яворів – Рочин 0:7
179 05.11.2017 Самбір – Фенікс-Стефано 1:2
180 05.11.2017 Кордія – Юність ВБ 0:1
181 05.11.2017 Демня – Енергетик 7:2
182 05.11.2017 Кар`єр – Миколаїв 0:3










офіційний сайт
Pogon.Lwow.net


Команда

17 Любомир Корнєв


© REKLAMA.lviv.ua. Всі права захищено. 2009 - 2017. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua