”ПОГОНЬ” ЛЬВІВ - найстаріший клуб України та Польші - заснований в 1904 році
4-разовий чемпіон Польщі 1922, 1923, 1925, 1926. 3-разовий срібний призер 1932, 1933, 1935.
МАТЧІ

попередній

12-й Тур, 30.06.2018, 14:00, Львів, стадіон "Гарт", вул. Олеся, 25

Погонь
Львів
5
Енергетик
Добротвір
2

on-line
протокол


Прем`єр-Ліга
команда і о
1 Демня 12 24
2 Юність ВБ 12 24
3 Миколаїв 12 22
4 Самбір 12 21
5 Юність Г 12 20
6 Фенікс-Стефано 12 20
7 Погонь 12 20
8 Думна 12 18
9 Мостиська 12 16
10 Локомотив 12 16
11 Гірник 12 10
12 Енергетик 12 4
13 Кордія 12 3

календар ігор  
Погонь у сезоні  




СЕЗОН 2018/. Прем`єр Ліга Львівської області



ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ


М команда І В Н П М О
1 Демня Демня 12 7 3 2 17:7 24
2 Юність Верхня Білка 12 8 0 4 16:8 24
3 Миколаїв Миколаїв 12 7 1 4 28:13 22
4 Самбір Самбір 12 6 3 3 19:7 21
5 Юність Гійче 12 5 5 2 17:10 20
6 Фенікс-Стефано Підмонастир 12 6 2 4 20:16 20
7 Погонь Львів 12 5 5 2 16:12 20
8 Думна Ременів 12 5 3 4 23:19 18
9 Мостиська Мостиська 12 4 4 4 17:19 16
10 Локомотив Рава-Руська 12 5 1 6 12:15 16
11 Гірник Новояворівськ 12 2 4 6 8:20 10
12 Енергетик Добротвір 12 1 1 10 12:32 4
13 Кордія Муроване 12 1 0 11 9:36 3
календар ігор  
Команда в сезоні  



МАТЧІ

1-й Тур
1 15.04.2018 Юність ВБ – Самбір 1:0
2 15.04.2018 Миколаїв – Мостиська 4:0
3 15.04.2018 Фенікс-Стефано – Гірник 0:1
4 15.04.2018 Енергетик – Думна 1:4
5 15.04.2018 Юність Г – Погонь 0:0
6 15.04.2018 Кордія – Локомотив 0:3
2-й Тур
7 22.04.2018 Демня – Юність ВБ 2:0
8 22.04.2018 Самбір – Миколаїв 2:0
9 22.04.2018 Мостиська – Фенікс-Стефано 0:1
10 22.04.2018 Гірник – Енергетик 2:2
11 22.04.2018 Думна – Юність Г 1:4
12 22.04.2018 Погонь – Кордія 2:0
3-й Тур
13 29.04.2018 Локомотив – Погонь 0:1
14 29.04.2018 Кордія – Думна 1:4
15 29.04.2018 Юність Г – Гірник 3:0
16 29.04.2018 Енергетик – Мостиська 2:4
17 29.04.2018 Фенікс-Стефано – Самбір 1:3
18 29.04.2018 Миколаїв – Демня 0:1
4-й Тур
19 02.05.2018 Юність ВБ – Миколаїв 2:1
20 02.05.2018 Демня – Фенікс-Стефано 0:1
21 02.05.2018 Самбір – Енергетик 0:1
22 02.05.2018 Мостиська – Юність Г 0:2
23 02.05.2018 Гірник – Кордія 2:0
24 02.05.2018 Думна – Локомотив 3:1
5-й Тур
25 06.05.2018 Погонь – Думна 1:1
26 06.05.2018 Локомотив – Гірник 3:0
27 06.05.2018 Юність Г – Самбір 1:1
28 06.05.2018 Енергетик – Демня 0:1
29 06.05.2018 Фенікс-Стефано – Юність ВБ 2:0
30 09.05.2018 Кордія – Мостиська 1:3
6-й Тур
31 12.05.2018 Миколаїв – Фенікс-Стефано 4:0
32 12.05.2018 Юність ВБ – Енергетик 2:0
33 12.05.2018 Демня – Юність Г 1:1
34 12.05.2018 Самбір – Кордія 4:0
35 12.05.2018 Мостиська – Локомотив 2:1
36 12.05.2018 Гірник – Погонь 1:1
7-й Тур
37 20.05.2018 Думна – Гірник 1:0
38 20.05.2018 Локомотив – Самбір 0:4
39 20.05.2018 Кордія – Демня 1:5
40 20.05.2018 Юність Г – Юність ВБ 0:1
41 20.05.2018 Енергетик – Миколаїв 2:4
42 23.05.2018 Погонь – Мостиська 3:2
8-й Тур
43 27.05.2018 Фенікс-Стефано – Енергетик 4:1
44 27.05.2018 Миколаїв – Юність Г 3:0
45 27.05.2018 Юність ВБ – Кордія 3:0
46 27.05.2018 Демня – Локомотив 1:0
47 27.05.2018 Самбір – Погонь 2:0
48 27.05.2018 Мостиська – Думна 1:1
9-й Тур
49 03.06.2018 Думна – Самбір 0:2
50 03.06.2018 Погонь – Демня 1:0
51 03.06.2018 Локомотив – Юність ВБ 1:0
52 03.06.2018 Кордія – Миколаїв 1:2
53 03.06.2018 Юність Г – Фенікс-Стефано 1:1
10-й Тур
54 10.06.2018 Енергетик – Юність Г 0:2
55 10.06.2018 Фенікс-Стефано – Кордія 4:1
56 10.06.2018 Миколаїв – Локомотив 0:1
57 10.06.2018 Юність ВБ – Погонь 2:0
58 10.06.2018 Демня – Думна 2:2
59 10.06.2018 Самбір – Гірник 0:0
11-й Тур
60 13.06.2018 Погонь – Миколаїв 1:1
9-й Тур
61 13.06.2018 Гірник – Мостиська 1:1
11-й Тур
62 16.06.2018 Самбір – Мостиська 1:1
63 17.06.2018 Кордія – Енергетик 2:1
64 17.06.2018 Локомотив – Фенікс-Стефано 0:4
65 17.06.2018 Думна – Юність ВБ 0:1
66 17.06.2018 Гірник – Демня 0:1
12-й Тур
67 24.06.2018 Юність Г – Кордія 3:2
68 24.06.2018 Енергетик – Локомотив 0:2
69 25.06.2018 Юність ВБ – Гірник 3:0
70 26.06.2018 Миколаїв – Думна 4:2
71 26.06.2018 Фенікс-Стефано – Погонь 1:1
72 26.06.2018 Демня – Мостиська 1:1
13-й Тур
73 28.06.2018 Гірник – Миколаїв 1:5
74 30.06.2018 Мостиська – Юність ВБ 2:1
75 30.06.2018 Думна – Фенікс-Стефано 4:1
76 30.06.2018 Погонь – Енергетик 5:2
77 30.06.2018 Локомотив – Юність Г 0:0
78 30.06.2018 Самбір – Демня 0:2










офіційний сайт
Pogon.Lwow.net


Команда

9 Олег Кисіль


© REKLAMA.lviv.ua. Всі права захищено. 2009 - 2018. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua