”ПОГОНЬ” ЛЬВІВ - найстаріший клуб України та Польші - заснований в 1904 році
4-разовий чемпіон Польщі 1922, 1923, 1925, 1926. 3-разовий срібний призер 1932, 1933, 1935.
МАТЧІ
наступний

22-й Тур, 24.10.2021, 16:00, Миколаїв

Миколаїв
Миколаїв
Погонь
Львів

on-line
протокол

попередній

12-й Тур, 13.10.2021, 16:00, Львів, стадіон "Гарт", вул. Олеся, 25

Погонь
Львів
1
Фенікс
Підмонастир
1

on-line
протокол


Прем`єр-Ліга
команда і о
1 Юність ВНБ 21 55
2 Миколаїв 20 49
3 Фенікс 22 49
4 Куликів 22 44
5 Скала 1911 21 38
6 Кар`єр-Дністер 20 34
7 Галичина 22 26
8 Погонь 21 22
9 Темп 21 21
10 Корміл 21 20
11 Самбір 22 17
12 Рух-2 21 12
13 ДЮШ Львів 22 10

календар ігор  
Погонь у сезоні  




СЕЗОН 2018/. Прем`єр Ліга Львівської області



ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ


М команда І В Н П М О
1 Юність Верхня/Нижня Білка 24 18 0 6 40:15 54
2 Демня Демня 24 16 5 3 41:14 53
3 Миколаїв Миколаїв 24 15 4 5 55:24 49
4 Фенікс Підмонастир 24 13 6 5 47:32 45
5 Самбір Самбір 24 11 6 7 47:27 39
6 Думна Ременів 24 10 5 9 49:37 35
7 Локомотив Рава-Руська 24 10 4 10 27:28 34
8 Юність Гійче 24 9 7 8 26:29 34
9 Погонь Львів 24 7 7 10 30:34 28
10 Мостиська Мостиська 24 6 7 11 34:35 25
11 Гірник Новояворівськ 24 5 8 11 24:37 23
12 Муроване Муроване 24 3 3 18 19:70 12
13 Енергетик Добротвір 24 1 2 21 18:75 5
календар ігор  
Команда в сезоні  



МАТЧІ

1-й Тур
1 15.04.2018 Юність ВНБ – Самбір 1:0
2 15.04.2018 Миколаїв – Мостиська 4:0
3 15.04.2018 Фенікс – Гірник 0:1
4 15.04.2018 Енергетик – Думна 1:4
5 15.04.2018 Юність Г – Погонь 0:0
6 15.04.2018 Муроване – Локомотив 0:3
2-й Тур
7 22.04.2018 Погонь – Муроване 2:0
8 22.04.2018 Думна – Юність Г 1:4
9 22.04.2018 Гірник – Енергетик 2:2
10 22.04.2018 Мостиська – Фенікс 0:1
11 22.04.2018 Самбір – Миколаїв 2:0
12 22.04.2018 Демня – Юність ВНБ 2:0
3-й Тур
13 29.04.2018 Миколаїв – Демня 0:1
14 29.04.2018 Фенікс – Самбір 1:3
15 29.04.2018 Енергетик – Мостиська 2:4
16 29.04.2018 Юність Г – Гірник 3:0
17 29.04.2018 Муроване – Думна 1:4
18 29.04.2018 Локомотив – Погонь 0:1
4-й Тур
19 02.05.2018 Думна – Локомотив 3:1
20 02.05.2018 Гірник – Муроване 2:0
21 02.05.2018 Мостиська – Юність Г 0:2
22 02.05.2018 Самбір – Енергетик 0:1
23 02.05.2018 Демня – Фенікс 0:1
24 02.05.2018 Юність ВНБ – Миколаїв 2:1
5-й Тур
25 06.05.2018 Фенікс – Юність ВНБ 2:0
26 06.05.2018 Енергетик – Демня 0:1
27 06.05.2018 Юність Г – Самбір 1:1
28 06.05.2018 Локомотив – Гірник 3:0
29 06.05.2018 Погонь – Думна 1:1
30 09.05.2018 Муроване – Мостиська 1:3
6-й Тур
31 12.05.2018 Гірник – Погонь 1:1
32 12.05.2018 Мостиська – Локомотив 2:1
33 12.05.2018 Самбір – Муроване 4:0
34 12.05.2018 Демня – Юність Г 1:1
35 12.05.2018 Юність ВНБ – Енергетик 2:0
36 12.05.2018 Миколаїв – Фенікс 4:0
7-й Тур
37 20.05.2018 Енергетик – Миколаїв 2:4
38 20.05.2018 Юність Г – Юність ВНБ 0:1
39 20.05.2018 Муроване – Демня 1:5
40 20.05.2018 Локомотив – Самбір 0:4
41 20.05.2018 Думна – Гірник 1:0
42 23.05.2018 Погонь – Мостиська 3:2
8-й Тур
43 27.05.2018 Мостиська – Думна 1:1
44 27.05.2018 Самбір – Погонь 2:0
45 27.05.2018 Демня – Локомотив 1:0
46 27.05.2018 Юність ВНБ – Муроване 3:0
47 27.05.2018 Миколаїв – Юність Г 3:0
48 27.05.2018 Фенікс – Енергетик 4:1
9-й Тур
49 03.06.2018 Юність Г – Фенікс 1:1
50 03.06.2018 Муроване – Миколаїв 1:2
51 03.06.2018 Локомотив – Юність ВНБ 1:0
52 03.06.2018 Погонь – Демня 1:0
53 03.06.2018 Думна – Самбір 0:2
10-й Тур
54 10.06.2018 Самбір – Гірник 0:0
55 10.06.2018 Демня – Думна 2:2
56 10.06.2018 Юність ВНБ – Погонь 2:0
57 10.06.2018 Миколаїв – Локомотив 0:1
58 10.06.2018 Фенікс – Муроване 4:1
59 10.06.2018 Енергетик – Юність Г 0:2
11-й Тур
60 13.06.2018 Погонь – Миколаїв 1:1
9-й Тур
61 13.06.2018 Гірник – Мостиська 1:1
11-й Тур
62 16.06.2018 Мостиська – Самбір 1:1
63 17.06.2018 Муроване – Енергетик 2:1
64 17.06.2018 Локомотив – Фенікс 0:4
65 17.06.2018 Думна – Юність ВНБ 0:1
66 17.06.2018 Гірник – Демня 0:1
12-й Тур
67 24.06.2018 Енергетик – Локомотив 0:2
68 24.06.2018 Юність Г – Муроване 3:2
69 25.06.2018 Юність ВНБ – Гірник 3:0
70 26.06.2018 Демня – Мостиська 1:1
71 26.06.2018 Миколаїв – Думна 4:2
72 26.06.2018 Фенікс – Погонь 1:1
13-й Тур
73 28.06.2018 Гірник – Миколаїв 1:5
74 30.06.2018 Локомотив – Юність Г 0:0
75 30.06.2018 Погонь – Енергетик 5:2
76 30.06.2018 Думна – Фенікс 4:1
77 30.06.2018 Мостиська – Юність ВНБ 2:1
78 30.06.2018 Самбір – Демня 0:2
14-й Тур
79 05.08.2018 Самбір – Юність ВНБ 0:1
80 05.08.2018 Мостиська – Миколаїв 0:0
81 05.08.2018 Гірник – Фенікс 0:2
82 05.08.2018 Думна – Енергетик 5:1
83 05.08.2018 Погонь – Юність Г 0:2
84 05.08.2018 Локомотив – Муроване 2:2
15-й Тур
85 12.08.2018 Юність ВНБ – Демня 0:1
86 12.08.2018 Муроване – Погонь 0:5
87 12.08.2018 Юність Г – Думна 0:4
88 12.08.2018 Енергетик – Гірник 1:3
89 12.08.2018 Фенікс – Мостиська 1:1
90 12.08.2018 Миколаїв – Самбір 4:2
16-й Тур
91 18.08.2018 Погонь – Локомотив 1:3
92 19.08.2018 Демня – Миколаїв 0:0
93 19.08.2018 Самбір – Фенікс 1:4
94 19.08.2018 Мостиська – Енергетик 8:0
95 19.08.2018 Гірник – Юність Г 1:1
96 19.08.2018 Думна – Муроване 6:1
17-й Тур
97 25.08.2018 Юність Г – Мостиська 2:0
98 26.08.2018 Локомотив – Думна 2:1
99 26.08.2018 Муроване – Гірник 0:5
100 26.08.2018 Енергетик – Самбір 0:3
101 26.08.2018 Фенікс – Демня 0:0
102 26.08.2018 Миколаїв – Юність ВНБ 2:1
18-й Тур
103 30.08.2018 Думна – Погонь 2:1
104 02.09.2018 Юність ВНБ – Фенікс 5:1
105 02.09.2018 Демня – Енергетик 3:1
106 02.09.2018 Самбір – Юність Г 2:1
107 02.09.2018 Мостиська – Муроване 0:0
108 02.09.2018 Гірник – Локомотив 1:1
19-й Тур
109 08.09.2018 Погонь – Гірник 2:1
110 08.09.2018 Локомотив – Мостиська 1:0
111 08.09.2018 Муроване – Самбір 0:8
112 08.09.2018 Енергетик – Юність ВНБ 1:4
113 08.09.2018 Фенікс – Миколаїв 3:3
114 09.09.2018 Юність Г – Демня 2:1
20-й Тур
115 15.09.2018 Самбір – Локомотив 4:0
116 16.09.2018 Миколаїв – Енергетик 8:1
117 16.09.2018 Юність ВНБ – Юність Г 3:0
118 16.09.2018 Демня – Муроване 2:0
119 16.09.2018 Гірник – Думна 0:0
120 19.09.2018 Мостиська – Погонь 4:1
21-й Тур
121 22.09.2018 Енергетик – Фенікс 1:2
122 23.09.2018 Думна – Мостиська 3:2
123 23.09.2018 Погонь – Самбір 1:1
124 23.09.2018 Локомотив – Демня 0:1
125 23.09.2018 Муроване – Юність ВНБ 0:2
126 23.09.2018 Юність Г – Миколаїв 0:2
22-й Тур
127 07.10.2018 Юність ВНБ – Локомотив 1:0
128 11.10.2018 Миколаїв – Муроване 3:1
129 11.10.2018 Демня – Погонь 3:2
130 11.10.2018 Мостиська – Гірник 0:2
23-й Тур
131 14.10.2018 Гірник – Самбір 1:1
132 14.10.2018 Думна – Демня 0:2
133 14.10.2018 Погонь – Юність ВНБ 0:2
134 14.10.2018 Локомотив – Миколаїв 2:0
135 14.10.2018 Муроване – Фенікс 1:1
136 14.10.2018 Юність Г – Енергетик 1:0
24-й Тур
137 21.10.2018 Енергетик – Муроване 0:3
138 21.10.2018 Фенікс – Локомотив 2:1
139 21.10.2018 Миколаїв – Погонь 2:1
140 21.10.2018 Юність ВНБ – Думна 1:0
141 21.10.2018 Демня – Гірник 4:0
142 23.10.2018 Самбір – Мостиська 3:1
22-й Тур
143 28.10.2018 Фенікс – Юність Г 4:0
144 28.10.2018 Самбір – Думна 2:2
26-й Тур
145 28.10.2018 Енергетик – Погонь 0:0
25-й Тур
146 04.11.2018 Мостиська – Демня 1:2
147 04.11.2018 Гірник – Юність ВНБ 2:3
148 04.11.2018 Думна – Миколаїв 0:1
149 04.11.2018 Погонь – Фенікс 0:2
150 04.11.2018 Локомотив – Енергетик 3:0
151 04.11.2018 Муроване – Юність Г 2:0
26-й Тур
152 11.11.2018 Юність Г – Локомотив 0:0
153 11.11.2018 Фенікс – Думна 5:3
154 11.11.2018 Миколаїв – Гірник 2:0
155 11.11.2018 Юність ВНБ – Мостиська 1:0
156 11.11.2018 Демня – Самбір 5:1










офіційний сайт
Pogon.Lwow.net



Партнери
Світовий футбол - трансляції, огляди, прогнози


Команда

1 Віталій Герда


© REKLAMA.lviv.ua. Всі права захищено. 2009 - 2021. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua