”ПОГОНЬ” ЛЬВІВ - найстаріший клуб України та Польші - заснований в 1904 році
4-разовий чемпіон Польщі 1922, 1923, 1925, 1926. 3-разовий срібний призер 1932, 1933, 1935.
МАТЧІ

попередній

25-й Тур, 29.10.2017, 15:00, Підмонастир

Фенікс
Підмонастир
4
Погонь
Львів
2

on-line
протокол


Прем`єр-Ліга
команда і о
1 Миколаїв 26 66
2 Рочин 26 62
3 Демня 26 51
4 Фенікс-Стефано 26 49
5 Юність Г 26 45
6 Погонь 26 44
7 Юність ВБ 26 43
8 Самбір 26 43
9 Кар`єр 26 37
10 Гірник 26 18
11 Кордія 26 17
12 Енергетик 26 15
13 Галичина 26 15
14 Яворів 26 13

календар ігор  
Погонь у сезоні  




СЕЗОН 2016/. Прем`єр Ліга Львівської області



ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ


М команда І В Н П М О
1 Демня Демня 20 17 0 3 51:17 51
2 Рочин Соснівка 20 14 3 3 52:13 45
3 Кар`єр Торчиновичі 20 12 5 3 33:20 41
4 Самбір Самбір 20 10 5 5 25:19 35
5 Миколаїв Миколаїв 20 10 3 7 29:18 33
6 Погонь Львів 20 8 3 9 26:30 27
7 Рух Винники 20 7 2 11 20:7 23
8 Гірник Новояворівськ 20 6 2 12 19:45 20
9 Острів Чорний Острів 20 4 3 13 24:51 15
10 Юність Гійче 20 2 6 12 14:48 12
11 Мостиська Мостиська 20 3 2 15 16:41 11
12 Бори Бориничі 0 0 0 0 0:0 0
календар ігор  
Команда в сезоні  



МАТЧІ

1-й Тур
1 03.04.2016 Рух – Миколаїв 3:1
2 03.04.2016 Кар`єр – Острів 1:1
3 03.04.2016 Демня – Погонь 2:0
4 03.04.2016 Мостиська – Рочин 0:3
2-й Тур
5 10.04.2016 Самбір – Рух 0:0
6 10.04.2016 Миколаїв – Гірник 1:1
7 10.04.2016 Острів – Мостиська 2:2
8 10.04.2016 Рочин – Демня 1:2
9 10.04.2016 Погонь – Юність Г 1:1
3-й Тур
10 17.04.2016 Погонь – Рочин 0:0
11 17.04.2016 Демня – Острів 5:2
12 17.04.2016 Кар`єр – Миколаїв 2:1
13 17.04.2016 Гірник – Самбір 1:0
14 17.04.2016 Рух – Юність Г 2:1
4-й Тур
15 24.04.2016 Рух – Гірник 5:1
16 24.04.2016 Самбір – Кар`єр 1:1
17 24.04.2016 Миколаїв – Мостиська 6:1
18 24.04.2016 Острів – Погонь 0:3
19 27.04.2016 Юність Г – Рочин 0:5
5-й Тур
20 05.05.2016 Рочин – Острів 6:1
21 08.05.2016 Демня – Миколаїв 2:1
22 08.05.2016 Мостиська – Самбір 1:3
23 08.05.2016 Кар`єр – Рух 0:0
24 08.05.2016 Гірник – Юність Г 4:0
6-й Тур
25 11.05.2016 Миколаїв – Погонь 1:2
26 15.05.2016 Гірник – Кар`єр 1:2
27 15.05.2016 Рух – Мостиська 1:0
28 15.05.2016 Самбір – Демня 2:1
29 15.05.2016 Юність Г – Острів 3:3
10-й Тур
30 18.05.2016 Гірник – Рочин 0:2
1-й Тур
31 22.05.2016 Самбір – Юність Г 0:0
7-й Тур
32 25.05.2016 Рочин – Миколаїв 3:0
33 29.05.2016 Погонь – Самбір 1:3
34 29.05.2016 Демня – Рух 0:4
35 29.05.2016 Кар`єр – Юність Г 2:0
8-й Тур
36 01.06.2016 Самбір – Рочин 0:4
37 04.06.2016 Кар`єр – Мостиська 2:1
38 05.06.2016 Гірник – Демня 0:3
39 05.06.2016 Рух – Погонь 2:0
40 05.06.2016 Миколаїв – Острів 1:0
9-й Тур
41 08.06.2016 Рочин – Рух 3:0
42 12.06.2016 Острів – Самбір 1:4
43 12.06.2016 Погонь – Гірник 1:0
44 12.06.2016 Демня – Кар`єр 2:1
45 15.06.2016 Мостиська – Юність Г 1:1
10-й Тур
46 17.06.2016 Кар`єр – Погонь 3:1
47 18.06.2016 Мостиська – Демня 1:2
48 19.06.2016 Рух – Острів 3:1
49 19.06.2016 Юність Г – Миколаїв 0:1
11-й Тур
50 24.06.2016 Погонь – Мостиська 1:0
51 25.06.2016 Миколаїв – Самбір 3:0
52 26.06.2016 Острів – Гірник 3:1
53 26.06.2016 Рочин – Кар`єр 4:1
54 26.06.2016 Демня – Юність Г 6:1
7-й Тур
55 01.07.2016 Мостиська – Гірник 1:2
12-й Тур
56 06.08.2016 Рочин – Мостиська 2:1
57 07.08.2016 Погонь – Демня 1:2
58 07.08.2016 Острів – Кар`єр 1:5
59 07.08.2016 Миколаїв – Рух +:-
60 07.08.2016 Юність Г – Самбір 0:2
13-й Тур
61 13.08.2016 Мостиська – Острів 1:0
62 13.08.2016 Юність Г – Погонь 1:1
63 14.08.2016 Рух – Самбір -:+
64 14.08.2016 Гірник – Миколаїв 2:1
65 14.08.2016 Демня – Рочин 3:0
14-й Тур
66 17.08.2016 Рочин – Погонь 4:1
67 21.08.2016 Острів – Демня 1:4
68 21.08.2016 Самбір – Гірник 4:1
69 21.08.2016 Юність Г – Рух +:-
18-й Тур
70 03.09.2016 Гірник – Мостиська 1:2
15-й Тур
71 04.09.2016 Погонь – Острів 5:1
72 04.09.2016 Гірник – Рух +:-
73 04.09.2016 Кар`єр – Самбір 1:0
74 07.09.2016 Рочин – Юність Г 2:0
16-й Тур
75 10.09.2016 Самбір – Мостиська 2:1
76 11.09.2016 Острів – Рочин 1:3
77 11.09.2016 Рух – Кар`єр -:+
19-й Тур
78 11.09.2016 Демня – Гірник 3:0
17-й Тур
79 18.09.2016 Кар`єр – Гірник 4:1
80 18.09.2016 Мостиська – Рух +:-
81 18.09.2016 Демня – Самбір 2:0
82 18.09.2016 Погонь – Миколаїв 0:2
83 18.09.2016 Острів – Юність Г 3:0
14-й Тур
84 25.09.2016 Миколаїв – Кар`єр 0:0
22-й Тур
85 25.09.2016 Гірник – Острів 2:1
15-й Тур
86 28.09.2016 Мостиська – Миколаїв 0:2
18-й Тур
87 02.10.2016 Самбір – Погонь 3:1
88 02.10.2016 Рух – Демня -:+
89 02.10.2016 Юність Г – Кар`єр 1:2
21-й Тур
90 06.10.2016 Рочин – Гірник 9:0
19-й Тур
91 07.10.2016 Мостиська – Кар`єр 1:2
16-й Тур
92 09.10.2016 Юність Г – Гірник 0:0
19-й Тур
93 09.10.2016 Погонь – Рух +:-
94 09.10.2016 Рочин – Самбір 0:0
95 09.10.2016 Острів – Миколаїв 2:1
20-й Тур
96 15.10.2016 Юність Г – Мостиська 4:1
97 16.10.2016 Самбір – Острів 1:0
98 16.10.2016 Рух – Рочин -:+
99 16.10.2016 Гірник – Погонь 1:3
100 16.10.2016 Кар`єр – Демня 0:1
21-й Тур
101 23.10.2016 Погонь – Кар`єр 2:3
102 23.10.2016 Демня – Мостиська 3:0
103 23.10.2016 Острів – Рух +:-
104 23.10.2016 Миколаїв – Юність Г 4:0
22-й Тур
105 29.10.2016 Юність Г – Демня 1:8
106 30.10.2016 Самбір – Миколаїв 0:0
107 30.10.2016 Мостиська – Погонь 1:2
16-й Тур
108 02.11.2016 Миколаїв – Демня 1:0
22-й Тур
109 02.11.2016 Кар`єр – Рочин 1:1
18-й Тур
110 09.11.2016 Миколаїв – Рочин 2:0










офіційний сайт
Pogon.Lwow.net


Команда

2 Володимир Дідух


© REKLAMA.lviv.ua. Всі права захищено. 2009 - 2017. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua