”ПОГОНЬ” ЛЬВІВ - найстаріший клуб України та Польші - заснований в 1904 році
4-разовий чемпіон Польщі 1922, 1923, 1925, 1926. 3-разовий срібний призер 1932, 1933, 1935.
МАТЧІ
наступний

20-й Тур, 19.09.2018, 17:00, Мостиська

Мостиська
Мостиська
Погонь
Львів

on-line
протокол

попередній

19-й Тур, 08.09.2018, 16:00, Львів, стадіон "Гарт", вул. Олеся, 25

Погонь
Львів
2
Гірник
Новояворівськ
1

on-line
протокол


Прем`єр-Ліга
команда і о
1 Юність ВБ 18 36
2 Демня 18 35
3 Миколаїв 18 34
4 Самбір 19 33
5 Думна 18 31
6 Юність Г 19 30
7 Фенікс-Стефано 18 29
8 Локомотив 18 27
9 Погонь 17 26
10 Мостиська 18 22
11 Гірник 19 19
12 Кордія 19 5
13 Енергетик 19 4

календар ігор  
Погонь у сезоні  




СЕЗОН 2018/. Прем`єр Ліга Львівської області



ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ


М команда І В Н П М О
1 Юність Верхня Білка 18 12 0 6 30:13 36
2 Демня Демня 18 10 5 3 24:10 35
3 Миколаїв Миколаїв 18 10 4 4 45:20 34
4 Самбір Самбір 19 10 3 6 39:17 33
5 Думна Ременів 18 9 4 5 41:24 31
6 Юність Гійче 19 8 6 5 25:21 30
7 Фенікс-Стефано Підмонастир 18 8 5 5 31:26 29
8 Локомотив Рава-Руська 18 8 3 7 21:24 27
9 Погонь Львів 17 7 5 5 25:20 26
10 Мостиська Мостиська 18 5 7 6 26:23 22
11 Гірник Новояворівськ 19 4 7 8 19:27 19
12 Кордія Муроване 19 1 2 16 12:64 5
13 Енергетик Добротвір 19 1 1 17 17:66 4
календар ігор  
Команда в сезоні  



МАТЧІ

1-й Тур
1 15.04.2018 Юність ВБ – Самбір 1:0
2 15.04.2018 Миколаїв – Мостиська 4:0
3 15.04.2018 Фенікс-Стефано – Гірник 0:1
4 15.04.2018 Енергетик – Думна 1:4
5 15.04.2018 Юність Г – Погонь 0:0
6 15.04.2018 Кордія – Локомотив 0:3
2-й Тур
7 22.04.2018 Погонь – Кордія 2:0
8 22.04.2018 Думна – Юність Г 1:4
9 22.04.2018 Гірник – Енергетик 2:2
10 22.04.2018 Мостиська – Фенікс-Стефано 0:1
11 22.04.2018 Самбір – Миколаїв 2:0
12 22.04.2018 Демня – Юність ВБ 2:0
3-й Тур
13 29.04.2018 Миколаїв – Демня 0:1
14 29.04.2018 Фенікс-Стефано – Самбір 1:3
15 29.04.2018 Енергетик – Мостиська 2:4
16 29.04.2018 Юність Г – Гірник 3:0
17 29.04.2018 Кордія – Думна 1:4
18 29.04.2018 Локомотив – Погонь 0:1
4-й Тур
19 02.05.2018 Думна – Локомотив 3:1
20 02.05.2018 Гірник – Кордія 2:0
21 02.05.2018 Мостиська – Юність Г 0:2
22 02.05.2018 Самбір – Енергетик 0:1
23 02.05.2018 Демня – Фенікс-Стефано 0:1
24 02.05.2018 Юність ВБ – Миколаїв 2:1
5-й Тур
25 06.05.2018 Фенікс-Стефано – Юність ВБ 2:0
26 06.05.2018 Енергетик – Демня 0:1
27 06.05.2018 Юність Г – Самбір 1:1
28 06.05.2018 Локомотив – Гірник 3:0
29 06.05.2018 Погонь – Думна 1:1
30 09.05.2018 Кордія – Мостиська 1:3
6-й Тур
31 12.05.2018 Гірник – Погонь 1:1
32 12.05.2018 Мостиська – Локомотив 2:1
33 12.05.2018 Самбір – Кордія 4:0
34 12.05.2018 Демня – Юність Г 1:1
35 12.05.2018 Юність ВБ – Енергетик 2:0
36 12.05.2018 Миколаїв – Фенікс-Стефано 4:0
7-й Тур
37 20.05.2018 Енергетик – Миколаїв 2:4
38 20.05.2018 Юність Г – Юність ВБ 0:1
39 20.05.2018 Кордія – Демня 1:5
40 20.05.2018 Локомотив – Самбір 0:4
41 20.05.2018 Думна – Гірник 1:0
42 23.05.2018 Погонь – Мостиська 3:2
8-й Тур
43 27.05.2018 Мостиська – Думна 1:1
44 27.05.2018 Самбір – Погонь 2:0
45 27.05.2018 Демня – Локомотив 1:0
46 27.05.2018 Юність ВБ – Кордія 3:0
47 27.05.2018 Миколаїв – Юність Г 3:0
48 27.05.2018 Фенікс-Стефано – Енергетик 4:1
9-й Тур
49 03.06.2018 Юність Г – Фенікс-Стефано 1:1
50 03.06.2018 Кордія – Миколаїв 1:2
51 03.06.2018 Локомотив – Юність ВБ 1:0
52 03.06.2018 Погонь – Демня 1:0
53 03.06.2018 Думна – Самбір 0:2
10-й Тур
54 10.06.2018 Самбір – Гірник 0:0
55 10.06.2018 Демня – Думна 2:2
56 10.06.2018 Юність ВБ – Погонь 2:0
57 10.06.2018 Миколаїв – Локомотив 0:1
58 10.06.2018 Фенікс-Стефано – Кордія 4:1
59 10.06.2018 Енергетик – Юність Г 0:2
11-й Тур
60 13.06.2018 Погонь – Миколаїв 1:1
9-й Тур
61 13.06.2018 Гірник – Мостиська 1:1
11-й Тур
62 16.06.2018 Самбір – Мостиська 1:1
63 17.06.2018 Кордія – Енергетик 2:1
64 17.06.2018 Локомотив – Фенікс-Стефано 0:4
65 17.06.2018 Думна – Юність ВБ 0:1
66 17.06.2018 Гірник – Демня 0:1
12-й Тур
67 24.06.2018 Енергетик – Локомотив 0:2
68 24.06.2018 Юність Г – Кордія 3:2
69 25.06.2018 Юність ВБ – Гірник 3:0
70 26.06.2018 Демня – Мостиська 1:1
71 26.06.2018 Миколаїв – Думна 4:2
72 26.06.2018 Фенікс-Стефано – Погонь 1:1
13-й Тур
73 28.06.2018 Гірник – Миколаїв 1:5
74 30.06.2018 Локомотив – Юність Г 0:0
75 30.06.2018 Погонь – Енергетик 5:2
76 30.06.2018 Думна – Фенікс-Стефано 4:1
77 30.06.2018 Мостиська – Юність ВБ 2:1
78 30.06.2018 Самбір – Демня 0:2
14-й Тур
79 05.08.2018 Самбір – Юність ВБ 0:1
80 05.08.2018 Мостиська – Миколаїв 0:0
81 05.08.2018 Гірник – Фенікс-Стефано 0:2
82 05.08.2018 Думна – Енергетик 5:1
83 05.08.2018 Погонь – Юність Г 0:2
84 05.08.2018 Локомотив – Кордія 2:2
15-й Тур
85 12.08.2018 Юність ВБ – Демня 0:1
86 12.08.2018 Кордія – Погонь 0:5
87 12.08.2018 Юність Г – Думна 0:4
88 12.08.2018 Енергетик – Гірник 1:3
89 12.08.2018 Фенікс-Стефано – Мостиська 1:1
90 12.08.2018 Миколаїв – Самбір 4:2
16-й Тур
91 18.08.2018 Погонь – Локомотив 1:3
92 19.08.2018 Демня – Миколаїв 0:0
93 19.08.2018 Самбір – Фенікс-Стефано 1:4
94 19.08.2018 Мостиська – Енергетик 8:0
95 19.08.2018 Гірник – Юність Г 1:1
96 19.08.2018 Думна – Кордія 6:1
17-й Тур
97 25.08.2018 Юність Г – Мостиська 2:0
98 26.08.2018 Локомотив – Думна 2:1
99 26.08.2018 Кордія – Гірник 0:5
100 26.08.2018 Енергетик – Самбір 0:3
101 26.08.2018 Фенікс-Стефано – Демня 0:0
102 26.08.2018 Миколаїв – Юність ВБ 2:1
18-й Тур
103 30.08.2018 Думна – Погонь 2:1
104 02.09.2018 Юність ВБ – Фенікс-Стефано 5:1
105 02.09.2018 Демня – Енергетик 3:1
106 02.09.2018 Самбір – Юність Г 2:1
107 02.09.2018 Мостиська – Кордія 0:0
108 02.09.2018 Гірник – Локомотив 1:1
19-й Тур
109 08.09.2018 Погонь – Гірник 2:1
110 08.09.2018 Локомотив – Мостиська 1:0
111 08.09.2018 Кордія – Самбір 0:8
112 08.09.2018 Енергетик – Юність ВБ 1:4
113 08.09.2018 Фенікс-Стефано – Миколаїв 3:3
114 09.09.2018 Юність Г – Демня 2:1
20-й Тур
115 15.09.2018 Самбір – Локомотив 4:0
116 16.09.2018 Миколаїв – Енергетик 8:1
117 16.09.2018 Юність ВБ – Юність Г 3:0
118 16.09.2018 Демня – Кордія 2:0
119 16.09.2018 Гірник – Думна 0:0
120 19.09.2018 Мостиська – Погонь :
21-й Тур
121 23.09.2018 Думна – Мостиська :
122 23.09.2018 Погонь – Самбір :
123 23.09.2018 Локомотив – Демня :
124 23.09.2018 Кордія – Юність ВБ :
125 23.09.2018 Юність Г – Миколаїв :
126 23.09.2018 Енергетик – Фенікс-Стефано :










офіційний сайт
Pogon.Lwow.net


Команда

17 Любомир Корнєв


© REKLAMA.lviv.ua. Всі права захищено. 2009 - 2018. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua