”ПОГОНЬ” ЛЬВІВ - найстаріший клуб України та Польші - заснований в 1904 році
4-разовий чемпіон Польщі 1922, 1923, 1925, 1926. 3-разовий срібний призер 1932, 1933, 1935.

Каракевич (66) — Бойко (13)

В суботу 29 березня «Гірник» провів черговий товариський матч в рамках підготовки до старту Прим’єр-ліги з футболу серед команд Львівської області. В гості до нас завітала Львівська «Погонь», яка в вищезгаданих змаганнях стартуватиме четвертий раз.

За різних причин в матчі участі не брали Юра Майгер, Андрій Мацько та Богдан Фостаковський. Двох останніх в старті замінили Радюк і Крив’як відповідно.

Розпочалася гра на зустрічних курсах. Активно флангами забігав справа Василь Бішко і менш активно Тарас Гірський зліва. Але 13-тій хвилині провал останнього дозволив виконати простріл в одинадцятиметрову зону з якої Роман Бойко безперешкодо розстіляв нашого голкіпера. 0:1. Цей гол не пригнітив гірників, а можливо навіть навпаки розізлив. На 14 хв. прострілює справа Кайдрович – Коцовський вище воріт. На 22 хв. Каракевич небезпечно перекидав воротаря, але захисники встигають вибити на кутовий. Вартує відзначити те що надмірний настрій на гру «Погоні» перевтілився в велику кількість фолів на підступах до свого карного майданчика. Але ні Климак на 25 хв., Шпелик на 27 хв. , і Худоба на 38 хв. засмутити воротаря суперника після прямих штрафних ударів не змогли. А от після розіграшу однієї подачі на дальню штангу, звідти капітан Павло Климак переправив вздовж воріт на Каракевича, той поцілив в штангу. Майже одразу черговий наш провал на лівому фланзі захисту, простріл в центр, удар — вище воріт.

На другий тайм не вийшов Олег Шпелик, його замінив дев’ятнадцятирічний Юра Святий, який прибув на оглядини. Одразу після свистка арбітра «Гірник» продовжив атакувати чужі ворота. З десяти метрів небезпечно пробивав Каракевич, але влучив в захисника. А от в наступній атаці Роман не залишив шансів голкіперу, влучний удар в самісінький кут і 1:1. Гольова передача від Крив’яка. За дві хвилини Климак після подачі з кутового міг знімати питання про переможця у цій грі, але на заваді знову стала стійка воріт.

На 77 хв. на поле вийшов молодий Олег Русин і майже одразу мав можливість відзначитися. Після прострілу тески Коцовського Русин не дотягнувся головою. А через п’ять хвилин, після шикарної передачі від Кайдровича, Олег вибігав сам на сам з голкіпрером, але програв дуель. Останні десять хвилин матчу пройшли відносно спокійно.

Досить пристойно гру продемонстрував центральний захисник сімнадцятирічний Тарас Радюк в парі з вдвічі старшим Павлом Климаком.