”ПОГОНЬ” ЛЬВІВ - найстаріший клуб України та Польші - заснований в 1904 році
4-разовий чемпіон Польщі 1922, 1923, 1925, 1926. 3-разовий срібний призер 1932, 1933, 1935.
МАТЧІ
наступний

17-й Тур, 27.08.2017, 16:00, Львів, стадіон "Гарт", вул. Олеся, 25

Погонь
Львів
Миколаїв
Миколаїв

on-line
протокол

попередній

16-й Тур, 20.08.2017, Добротвір

Енергетик
Добротвір
0
Погонь
Львів
2

on-line
протокол


Прем`єр-Ліга
команда і о
1 Миколаїв 16 38
2 Демня 16 35
3 Фенікс-Стефано 16 33
4 Юність Г 16 30
5 Погонь 15 29
6 Рочин 14 28
7 Самбір 16 25
8 Юність ВБ 15 21
9 Кар`єр 15 18
10 Гірник 16 17
11 Кордія 15 13
12 Галичина 16 11
13 Енергетик 16 8
14 Яворів 16 3

календар ігор  
Погонь у сезоні  




Новини

"Погонь" стартує у новому році

20.01.2017

Турнір пам'яті Ернеста Юста

Склад підгруп

Група "1"

1. "Рух" Винники

2. "Богун" Броди

3. "Сокіл" Ямпіль

4. "Легінь" Брюховичі

Група "2"

1. СКК "Демня"

2. "Нива" Тернопіль

3. "Сокіл" Сокільники

4. ФК "Руданці"

Група "3"

1. "Гірник" Соснівка

2. "ЛУФК Ю-17" Львів

3. "Карпати" К.Бузька

4. "Босота" Чорнушовичі

Група "4"

1. "Кар`єр" Торчиновичі

2. ФК "Опір" Ю-17 Львів

3. "Нива" Дубляни

4. "Рух-2" Винники

Група "5"

1. ФК "Миколаїв"

2. "Енергетик" Добротвір

3. "Сокіл" В.Глібовичі

4. ФК "Запитів"

Група "6"

1. "Погонь" Львів

2. ФК "Опір" Ю-19 Львів

3. "Львів-Юнайтед" Львів

4. "Галичина" В.Дорошів

Група "7"

1. "Гірник" Новояворівськ

2. "Карпати" Ю-17 Львів

3. "Карпати" Ст.Село

4. ФК "Замок"

Група "8"

1. "Юність" В.Білка

2. "Волинь Ю-19" Луцьк

3. ФК "Львів" Ю-17

4. ФК "Ясени" Ясниська

Група "9"

1. "Фенікс-Стефано" Підмонастир

2. "Нива" Теребовля

3. "Лео-Кераміка" Неділиська

4. ФК "Топорів"

Група "10"

1. ФК "Львів"

2. "Локомотив" Р.Руська

3. "Корона" Львів

4. ФК "Дубляни"

Група "11"

1. "Карпати" Ю-19 Львів

2. "Юність" Гійче

3. "Сокіл" Борщовичі

4. "Фенікс-Стефано-2" Підмонастир

Група "12"

1. ФК "Мостиська"

2. "Прикарпаття" Ст.Самбір

3. "Леоні" Нежухів

4. "Щирець-Гетьман"

Група "13"

1. "Скала" Ю-19 Моршин

2. "Кохавинка" Гніздичів

3. "Карпати" Кути

4. СКК "Пісочна"

Група "14"

1. ФК "Новошичі"

2. ФК "Стебник"

3. ФК "Старий Кропивник"

4. "Скала" Ю-17 Моршин













офіційний сайт
Pogon.Lwow.net


Команда

99 Ростислав Мацьків


© REKLAMA.lviv.ua. Всі права захищено. 2009 - 2017. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua