”ПОГОНЬ” ЛЬВІВ - найстаріший клуб України та Польші - заснований в 1904 році
4-разовий чемпіон Польщі 1922, 1923, 1925, 1926. 3-разовий срібний призер 1932, 1933, 1935.
МАТЧІ
наступний

12-й Тур, 24.06.2018, 16:00, Підмонастир

Фенікс
Підмонастир
Погонь
Львів

on-line
протокол

попередній

11-й Тур, 13.06.2018, 18:00, Львів, стадіон "Гарт", вул. Олеся, 25

Погонь
Львів
1
Миколаїв
Миколаїв
1

on-line
протокол


Прем`єр-Ліга
команда і о
1 Самбір 11 21
2 Юність ВБ 10 21
3 Демня 10 20
4 Фенікс-Стефано 10 19
5 Миколаїв 10 16
6 Юність Г 10 16
7 Погонь 10 16
8 Думна 10 15
9 Мостиська 10 12
10 Локомотив 10 12
11 Гірник 10 10
12 Енергетик 10 4
13 Кордія 11 3

календар ігор  
Погонь у сезоні  




Новини

Старт нового сезону

23.01.2018

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Склад підгруп

Підгрупа "1"

1. "Верес" U-19 Рівне

2. "Сокіл" Борщовичі

3. "Мебус" Сторонибаби

4. "Вишня" С.Вишня

Підгрупа "2"

1. ФК "Миколаїв"

2. ФК "Добромиль"

3. "Газовик-Хуртовина" Комарно

4. "Скеля" Жовква/Крехів

Підгрупа "3"

1. СКК "Демня"

2. "Прикарпаття" Ст.Самбір

3. "Бори" Бориничі

4. "Старт" Розворяни

Підгрупа "4"

1. "Фенікс-Стефано" Підмонастир

2. "Агрон-ОТГ" В.Гаї

3. "Богун" Броди

4. ФК "Комарів"

Підгрупа "5"

1. ЛСК "Погонь" Львів

2. "Лео-Кераміка" Неділиська

3. "Шпиль" Шпильчина

4. "Динамо" U-17 Львів

Підгрупа "6"

1. "Юність" В.Білка

2. "Карпати" К.Бузька

3. "Динамо" U-19 Львів

4. "Нива" Дубляни

Підгрупа "7"

1. "Енергетик" Добротвір

2. "Гал-Кат-Зубр" Зубра

3. "Темп" Відники

4. ФК "Львів" U-17

Підгрупа "8"

1. "Локомотив" Р.Руська

2. "Сокіл" В.Глібовичі

3. "ЛУФК" U-17 Львів

4. "Покрова" Львів

Підгрупа "9"

1. ФК "Мостиська"

2. "Карпати" Ст.Село

3. ФК "Яричів" Н.Яричів/Руданці

4. "Рух" U-19 Винники

Підгрупа "10"

1. "Нива" Теребовля

2. ФК "Радехів"

3. "Карпати" U-17 Львів

4. "Старт" З.Вода

Підгрупа "11"

1. ФК "Малинськ"

2. "Сокіл" Сокільники

3. "Босота" Чорнушовичі

4. "Фенікс-Стефано-2" Підмонастир

Підгрупа "12"

1. "Скала" Стрий

2. "Галичина" Дрогобич

3. "Хімік" Н.Розділ

4. "Сокіл" Угерсько

Підгрупа "13"

1. ФК "Самбір" Ст.Кропивник

2. "Кохавинка" Гніздичів

3. "Скала" U-17 Стрий

4. ФК "Підбуж"

Підгрупа "14"

1. ФК "Калуш"

2. "Скала" U-19 Стрий

3. "Авангард" Жидачів

4. "Ватра-Темп" Луки













офіційний сайт
Pogon.Lwow.net


Команда

21 Микола Вороновський


© REKLAMA.lviv.ua. Всі права захищено. 2009 - 2018. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua