”ПОГОНЬ” ЛЬВІВ - найстаріший клуб України та Польші - заснований в 1904 році
4-разовий чемпіон Польщі 1922, 1923, 1925, 1926. 3-разовий срібний призер 1932, 1933, 1935.
МАТЧІ
наступний

14-й Тур, 04.08.2024, Самбір

Самбір
Самбір
Погонь
Львів

on-line
протокол

попередній

13-й Тур, 30.06.2024, Яворів

Корміл
Яворів
0
Погонь
Львів
0

on-line
протокол


Прем`єр-Ліга
команда і о
1 Миколаїв 12 32
2 П`ятничани 12 26
3 Корміл 12 26
4 Гірник 12 20
5 Мостиська 12 20
6 Погонь 12 18
7 Рух-3 12 17
8 Галичина-Фенікс 12 16
9 Темп-Легінь 12 15
10 Нафтовик 12 14
11 Галичина 12 9
12 Покрова 12 4
13 Самбір 12 3

календар ігор  
Погонь у сезоні  




СЕЗОН 2024/. Прем`єр Ліга Львівської області



ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ


М команда І В Н П М О
1 Миколаїв Миколаїв 12 10 2 0 31:5 32
2 П`ятничани П`ятничани 12 8 2 2 35:11 26
3 Корміл Яворів 12 8 2 2 26:7 26
4 Гірник Новояворівськ 12 6 2 4 21:11 20
5 Мостиська Мостиська 12 6 2 4 25:23 20
6 Погонь Львів 12 5 3 4 10:13 18
7 Рух-3 Львів 12 5 2 5 15:12 17
8 Галичина-Фенікс Львів/Підмонастир 12 5 1 6 19:22 16
9 Темп-Легінь Бібрка/Відники/Брюховичі 12 3 6 3 19:18 15
10 Нафтовик Борислав 12 4 2 6 6:15 14
11 Галичина Дрогобич 12 3 0 9 10:29 9
12 Покрова Львів/Нижня Білка 12 1 1 10 7:31 4
13 Самбір Самбір 12 0 3 9 5:32 3
календар ігор  
Команда в сезоні  



МАТЧІ

1-й Тур
1 03.04.2024 Рух-3 – Корміл 2:1
2 03.04.2024 Темп-Легінь – Галичина-Фенікс 3:2
3 07.04.2024 Погонь – Самбір 1:0
4 07.04.2024 П`ятничани – Гірник 3:1
5 07.04.2024 Мостиська – Нафтовик 1:2
6 07.04.2024 Покрова – Галичина 3:1
2-й Тур
7 10.04.2024 Рух-3 – Самбір 5:0
8 10.04.2024 Галичина-Фенікс – Мостиська 4:3
9 14.04.2024 Нафтовик – Покрова 1:0
10 14.04.2024 Темп-Легінь – Гірник 1:0
11 14.04.2024 Миколаїв – Погонь 4:0
12 14.04.2024 Корміл – П`ятничани 2:0
3-й Тур
13 17.04.2024 Рух-3 – Миколаїв 0:3
14 21.04.2024 П`ятничани – Самбір 5:0
15 21.04.2024 Галичина – Нафтовик 1:0
16 21.04.2024 Мостиська – Гірник 1:1
17 21.04.2024 Темп-Легінь – Корміл 2:2
4-й Тур
18 24.04.2024 Миколаїв – П`ятничани 0:0
19 24.04.2024 Галичина-Фенікс – Галичина 2:0
20 24.04.2024 Погонь – Рух-3 0:1
21 28.04.2024 Гірник – Покрова 2:0
22 28.04.2024 Корміл – Мостиська 5:0
23 28.04.2024 Самбір – Темп-Легінь 2:2
6-й Тур
24 01.05.2024 Рух-3 – П`ятничани 2:2
5-й Тур
25 08.05.2024 П`ятничани – Погонь 3:0
26 08.05.2024 Мостиська – Самбір 1:0
27 08.05.2024 Галичина – Гірник 0:4
28 08.05.2024 Нафтовик – Галичина-Фенікс 1:0
6-й Тур
29 12.05.2024 Гірник – Нафтовик 2:0
30 12.05.2024 Корміл – Галичина 1:0
31 12.05.2024 Самбір – Покрова 2:2
32 12.05.2024 Погонь – Темп-Легінь 2:1
7-й Тур
33 15.05.2024 Темп-Легінь – Рух-3 0:0
34 15.05.2024 Галичина-Фенікс – Гірник 1:5
35 19.05.2024 Мостиська – Погонь 3:0
36 19.05.2024 Покрова – Миколаїв 1:3
37 19.05.2024 Галичина – Самбір 2:0
38 19.05.2024 Нафтовик – Корміл 0:3
8-й Тур
39 22.05.2024 Галичина-Фенікс – Корміл 0:3
40 22.05.2024 Рух-3 – Мостиська 1:3
13-й Тур
41 26.05.2024 Гірник – Рух-3 1:0
8-й Тур
42 26.05.2024 Самбір – Нафтовик 0:0
43 26.05.2024 Миколаїв – Галичина 6:1
44 26.05.2024 Погонь – Покрова 2:0
45 26.05.2024 П`ятничани – Темп-Легінь 2:1
5-й Тур
46 29.05.2024 Темп-Легінь – Миколаїв 1:1
9-й Тур
47 29.05.2024 Покрова – Рух-3 0:1
48 29.05.2024 Галичина-Фенікс – Самбір 4:0
49 02.06.2024 Мостиська – П`ятничани 3:2
50 02.06.2024 Галичина – Погонь 0:3
51 02.06.2024 Нафтовик – Миколаїв 0:1
52 02.06.2024 Гірник – Корміл 1:2
10-й Тур
53 05.06.2024 Миколаїв – Галичина-Фенікс 2:0
54 07.06.2024 Рух-3 – Галичина 3:0
55 09.06.2024 Самбір – Гірник 0:2
56 09.06.2024 Погонь – Нафтовик 1:0
57 09.06.2024 П`ятничани – Покрова 7:0
58 09.06.2024 Темп-Легінь – Мостиська 3:3
5-й Тур
59 12.06.2024 Покрова – Корміл 0:3
6-й Тур
60 12.06.2024 Миколаїв – Мостиська 3:0
11-й Тур
61 16.06.2024 Покрова – Темп-Легінь 0:3
62 16.06.2024 Галичина – П`ятничани 0:2
63 16.06.2024 Нафтовик – Рух-3 1:0
64 16.06.2024 Галичина-Фенікс – Погонь 0:0
65 16.06.2024 Гірник – Миколаїв 1:2
66 16.06.2024 Корміл – Самбір 4:0
3-й Тур
67 19.06.2024 Покрова – Галичина-Фенікс 1:3
12-й Тур
68 22.06.2024 Рух-3 – Галичина-Фенікс 0:1
69 23.06.2024 Миколаїв – Корміл 2:0
70 23.06.2024 Погонь – Гірник 1:1
71 23.06.2024 П`ятничани – Нафтовик 5:0
72 23.06.2024 Темп-Легінь – Галичина 1:3
73 23.06.2024 Мостиська – Покрова 3:0
13-й Тур
74 30.06.2024 Галичина – Мостиська 2:4
75 30.06.2024 Нафтовик – Темп-Легінь 1:1
76 30.06.2024 Галичина-Фенікс – П`ятничани 2:4
77 30.06.2024 Корміл – Погонь 0:0
78 30.06.2024 Самбір – Миколаїв 1:4
14-й Тур
79 04.08.2024 Самбір – Погонь :
80 04.08.2024 Корміл – Рух-3 :
81 04.08.2024 Гірник – П`ятничани :
82 04.08.2024 Галичина-Фенікс – Темп-Легінь :
83 04.08.2024 Нафтовик – Мостиська :
84 04.08.2024 Галичина – Покрова :












офіційний сайт
Pogon.Lwow.net


Команда

3 Олег Яценко


© REKLAMA.lviv.ua. Всі права захищено. 2009 - 2024. Update cookies preferences