”ПОГОНЬ” ЛЬВІВ - найстаріший клуб України та Польші - заснований в 1904 році
4-разовий чемпіон Польщі 1922, 1923, 1925, 1926. 3-разовий срібний призер 1932, 1933, 1935.
МАТЧІ
наступний

14-й Тур, 04.08.2024, Самбір

Самбір
Самбір
Погонь
Львів

on-line
протокол

попередній

13-й Тур, 30.06.2024, Яворів

Корміл
Яворів
0
Погонь
Львів
0

on-line
протокол


Прем`єр-Ліга
команда і о
1 Миколаїв 12 32
2 П`ятничани 12 26
3 Корміл 12 26
4 Гірник 12 20
5 Мостиська 12 20
6 Погонь 12 18
7 Рух-3 12 17
8 Галичина-Фенікс 12 16
9 Темп-Легінь 12 15
10 Нафтовик 12 14
11 Галичина 12 9
12 Покрова 12 4
13 Самбір 12 3

календар ігор  
Погонь у сезоні  




СЕЗОН 2023/. Прем`єр Ліга Львівської області



ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ


Група А
М команда І В Н П М О
1 Куликів/Юність Верхня/Нижня Білка 12 10 1 1 25:7 31
2 Темп-Легінь Бібрка/Відники/Брюховичі 12 6 3 3 21:16 21
3 Карпати-2 Львів 12 5 4 3 21:17 19
4 Легінь Брюховичі 12 6 1 5 19:19 19
5 Куликів Куликів 12 2 4 6 16:18 10
6 Рух-2 Львів 12 3 0 9 20:29 9
7 Погонь Львів 12 2 3 7 10:26 9
Група Б
М команда І В Н П М О
1 Миколаїв Миколаїв 12 8 2 2 29:11 26
2 Галичина-Фенікс Львів/Підмонастир 12 8 2 2 20:10 26
3 П`ятничани П`ятничани 12 5 2 5 22:16 17
4 Нафтовик Борислав 12 4 3 5 14:19 15
5 Мостиська Мостиська 12 4 2 6 18:21 14
6 Галичина Дрогобич 12 3 2 7 14:31 11
7 Самбір Самбір 12 2 3 7 12:21 9
8 Дніпро-1 АФ Дніпро 0 0 0 0 0:0 0
календар ігор  
Команда в сезоні  



МАТЧІ

1-й Тур
1 23.04.2023 Куликів/Юність – Погонь 4:0
2 23.04.2023 Карпати-2 – Легінь 2:1
3 23.04.2023 Галичина-Фенікс – Мостиська 2:1
4 23.04.2023 Миколаїв – Нафтовик 2:1
5 24.04.2023 Рух-2 – Куликів 0:3
2-й Тур
6 29.04.2023 Темп-Легінь – Рух-2 5:1
7 30.04.2023 Погонь – Карпати-2 2:3
8 30.04.2023 Галичина – Нафтовик 1:1
9 30.04.2023 П`ятничани – Миколаїв 0:1
10 30.04.2023 Самбір – Галичина-Фенікс 0:1
7-й Тур
11 30.04.2023 Легінь – Куликів/Юність 0:1
3-й Тур
12 03.05.2023 Карпати-2 – Куликів 1:1
13 07.05.2023 Куликів/Юність – Темп-Легінь 1:2
14 07.05.2023 Легінь – Погонь 2:0
15 07.05.2023 Галичина-Фенікс – Галичина 5:1
16 07.05.2023 Миколаїв – Мостиська 3:0
17 07.05.2023 Нафтовик – П`ятничани 2:4
4-й Тур
18 10.05.2023 Рух-2 – Куликів/Юність 0:2
19 10.05.2023 Куликів – Легінь 2:2
20 14.05.2023 Темп-Легінь – Карпати-2 2:1
21 14.05.2023 П`ятничани – Галичина 3:0
22 14.05.2023 Мостиська – Нафтовик 2:0
23 14.05.2023 Самбір – Миколаїв 0:1
5-й Тур
24 17.05.2023 Карпати-2 – Рух-2 3:2
25 17.05.2023 Погонь – Куликів 1:7
26 21.05.2023 Легінь – Темп-Легінь 3:1
27 21.05.2023 Миколаїв – Галичина-Фенікс 0:0
28 21.05.2023 Нафтовик – Самбір 4:0
29 21.05.2023 П`ятничани – Мостиська 2:0
1-й Тур
30 24.05.2023 Самбір – Галичина 4:0
6-й Тур
31 26.05.2023 Куликів/Юність – Карпати-2 3:2
32 28.05.2023 Темп-Легінь – Погонь 0:0
33 28.05.2023 Галичина – Мостиська 4:3
34 28.05.2023 Самбір – П`ятничани 2:1
35 28.05.2023 Галичина-Фенікс – Нафтовик 0:0
36 30.05.2023 Рух-2 – Легінь 2:3
2-й Тур
37 31.05.2023 Куликів – Куликів/Юність 0:1
14-й Тур
38 04.06.2023 Куликів/Юність – Легінь 4:0
7-й Тур
39 04.06.2023 Погонь – Рух-2 0:4
40 04.06.2023 Куликів – Темп-Легінь 0:1
41 04.06.2023 Миколаїв – Галичина 0:2
42 04.06.2023 П`ятничани – Галичина-Фенікс 0:1
43 04.06.2023 Мостиська – Самбір 1:0
8-й Тур
44 11.06.2023 Погонь – Куликів/Юність 0:2
45 11.06.2023 Легінь – Карпати-2 1:4
46 11.06.2023 Мостиська – Галичина-Фенікс 0:2
12-й Тур
47 14.06.2023 Рух-2 – Карпати-2 1:3
9-й Тур
48 18.06.2023 Куликів/Юність – Куликів 2:2
49 18.06.2023 Миколаїв – П`ятничани 3:2
50 18.06.2023 Галичина-Фенікс – Самбір 1:0
51 18.06.2023 Карпати-2 – Погонь 1:1
52 18.06.2023 Рух-2 – Темп-Легінь 4:5
13-й Тур
53 21.06.2023 Карпати-2 – Куликів/Юність 0:2
54 21.06.2023 Легінь – Рух-2 2:0
10-й Тур
55 25.06.2023 Темп-Легінь – Куликів/Юність 0:1
56 25.06.2023 Куликів – Карпати-2 0:0
57 25.06.2023 Погонь – Легінь 2:0
58 25.06.2023 Галичина – Галичина-Фенікс 1:3
59 25.06.2023 Мостиська – Миколаїв 2:1
60 25.06.2023 П`ятничани – Нафтовик 2:0
11-й Тур
61 28.06.2023 Карпати-2 – Темп-Легінь 1:1
14-й Тур
62 28.06.2023 Рух-2 – Погонь 2:1
8-й Тур
63 28.06.2023 Галичина – Самбір 2:1
11-й Тур
64 02.07.2023 Легінь – Куликів 2:1
65 02.07.2023 Куликів/Юність – Рух-2 2:1
66 02.07.2023 Галичина – П`ятничани 0:3
67 02.07.2023 Нафтовик – Мостиська 1:0
68 02.07.2023 Миколаїв – Самбір 6:1
9-й Тур
69 06.07.2023 Нафтовик – Галичина 2:0
12-й Тур
70 09.07.2023 Темп-Легінь – Легінь 0:3
71 09.07.2023 Куликів – Погонь 0:2
72 09.07.2023 Галичина-Фенікс – Миколаїв 1:4
73 09.07.2023 Самбір – Нафтовик 1:1
74 09.07.2023 Мостиська – П`ятничани 3:3
8-й Тур
75 12.07.2023 Нафтовик – Миколаїв 0:6
13-й Тур
76 16.07.2023 Погонь – Темп-Легінь 1:1
77 16.07.2023 Мостиська – Галичина 4:1
78 16.07.2023 Нафтовик – Галичина-Фенікс 2:1
79 16.07.2023 П`ятничани – Самбір 1:1
14-й Тур
80 19.07.2023 Галичина – Миколаїв 2:2
81 23.07.2023 Куликів – Рух-2 0:3
82 23.07.2023 Галичина-Фенікс – П`ятничани 3:1
83 23.07.2023 Самбір – Мостиська 2:2
84 23.07.2023 Темп-Легінь – Куликів 3:0










офіційний сайт
Pogon.Lwow.net


Команда

99 Денис Пип`як


© REKLAMA.lviv.ua. Всі права захищено. 2009 - 2024. Update cookies preferences