”ПОГОНЬ” ЛЬВІВ - найстаріший клуб України та Польші - заснований в 1904 році
4-разовий чемпіон Польщі 1922, 1923, 1925, 1926. 3-разовий срібний призер 1932, 1933, 1935.
МАТЧІ

попередній

7-й Тур, 19.05.2024, Мостиська

Мостиська
Мостиська
3
Погонь
Львів
0

on-line
протокол


Прем`єр-Ліга
команда і о
1 Корміл 6 13
2 Гірник 7 13
3 П`ятничани 6 11
4 Рух-3 6 11
5 Миколаїв 4 10
6 Темп-Легінь 6 9
7 Нафтовик 6 9
8 Мостиська 6 7
9 Галичина-Фенікс 5 6
10 Галичина 6 6
11 Погонь 6 6
12 Покрова 5 4
13 Самбір 7 2

календар ігор  
Погонь у сезоні  




СЕЗОН 2024/. Прем`єр Ліга Львівської області



ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ


М команда І В Н П М О
1 Корміл Яворів 6 4 1 1 14:4 13
2 Гірник Новояворівськ 7 4 1 2 15:6 13
3 П`ятничани П`ятничани 6 3 2 1 13:5 11
4 Рух-3 Львів 6 3 2 1 10:6 11
5 Миколаїв Миколаїв 4 3 1 0 10:1 10
6 Темп-Легінь Відники/Брюховичі 6 2 3 1 9:8 9
7 Нафтовик Борислав 6 3 0 3 4:7 9
8 Мостиська Мостиська 6 2 1 3 9:12 7
9 Галичина-Фенікс Львів/Підмонастир 5 2 0 3 9:12 6
10 Галичина Дрогобич 6 2 0 4 4:10 6
11 Погонь Львів 6 2 0 4 3:12 6
12 Покрова Львів/Нижня Білка 5 1 1 3 6:9 4
13 Самбір Самбір 7 0 2 5 4:18 2
календар ігор  
Команда в сезоні  



МАТЧІ

1-й Тур
1 03.04.2024 Рух-3 – Корміл 2:1
2 03.04.2024 Темп-Легінь – Галичина-Фенікс 3:2
3 07.04.2024 Погонь – Самбір 1:0
4 07.04.2024 П`ятничани – Гірник 3:1
5 07.04.2024 Мостиська – Нафтовик 1:2
6 07.04.2024 Покрова – Галичина 3:1
2-й Тур
7 10.04.2024 Рух-3 – Самбір 5:0
8 10.04.2024 Галичина-Фенікс – Мостиська 4:3
9 14.04.2024 Нафтовик – Покрова 1:0
10 14.04.2024 Темп-Легінь – Гірник 1:0
11 14.04.2024 Миколаїв – Погонь 4:0
12 14.04.2024 Корміл – П`ятничани 2:0
3-й Тур
13 17.04.2024 Рух-3 – Миколаїв 0:3
14 21.04.2024 П`ятничани – Самбір 5:0
15 21.04.2024 Галичина – Нафтовик 1:0
16 21.04.2024 Мостиська – Гірник 1:1
17 21.04.2024 Темп-Легінь – Корміл 2:2
4-й Тур
18 24.04.2024 Миколаїв – П`ятничани 0:0
19 24.04.2024 Галичина-Фенікс – Галичина 2:0
20 24.04.2024 Погонь – Рух-3 0:1
21 28.04.2024 Гірник – Покрова 2:0
22 28.04.2024 Корміл – Мостиська 5:0
23 28.04.2024 Самбір – Темп-Легінь 2:2
6-й Тур
24 01.05.2024 Рух-3 – П`ятничани 2:2
5-й Тур
25 08.05.2024 П`ятничани – Погонь 3:0
26 08.05.2024 Мостиська – Самбір 1:0
27 08.05.2024 Галичина – Гірник 0:4
28 08.05.2024 Нафтовик – Галичина-Фенікс 1:0
6-й Тур
29 12.05.2024 Гірник – Нафтовик 2:0
30 12.05.2024 Корміл – Галичина 1:0
31 12.05.2024 Самбір – Покрова 2:2
32 12.05.2024 Погонь – Темп-Легінь 2:1
7-й Тур
33 15.05.2024 Темп-Легінь – Рух-3 0:0
34 15.05.2024 Галичина-Фенікс – Гірник 1:5
35 19.05.2024 Мостиська – Погонь 3:0
36 19.05.2024 Покрова – Миколаїв 1:3
37 19.05.2024 Галичина – Самбір 2:0
38 19.05.2024 Нафтовик – Корміл 0:3
8-й Тур
39 22.05.2024 Корміл – Галичина-Фенікс :
40 22.05.2024 Рух-3 – Мостиська :
41 26.05.2024 Самбір – Нафтовик :
42 26.05.2024 Миколаїв – Галичина :
43 26.05.2024 Погонь – Покрова :
44 26.05.2024 П`ятничани – Темп-Легінь :
5-й Тур
45 29.05.2024 Темп-Легінь – Миколаїв :
46 12.06.2024 Покрова – Корміл :
6-й Тур
47 12.06.2024 Миколаїв – Мостиська :
3-й Тур
48 19.06.2024 Покрова – Галичина-Фенікс :










офіційний сайт
Pogon.Lwow.net


Команда

99 Андрій Ільків


© REKLAMA.lviv.ua. Всі права захищено. 2009 - 2024. Update cookies preferences