”ПОГОНЬ” ЛЬВІВ - найстаріший клуб України та Польші - заснований в 1904 році
4-разовий чемпіон Польщі 1922, 1923, 1925, 1926. 3-разовий срібний призер 1932, 1933, 1935.
МАТЧІ

попередній

2-й Тур, 14.04.2024, Миколаїв

Миколаїв
Миколаїв
4
Погонь
Львів
0

on-line
протокол


Прем`єр-Ліга
команда і о
1 Рух-3 3 9
2 Темп-Легінь 3 7
3 П`ятничани 3 6
4 Нафтовик 3 6
5 Корміл 3 4
6 Миколаїв 2 3
7 Покрова 2 3
8 Галичина-Фенікс 2 3
9 Галичина 2 3
10 Погонь 2 3
11 Мостиська 3 1
12 Гірник 3 1
13 Самбір 3 0

календар ігор  
Погонь у сезоні  




СЕЗОН 2021/. Прем`єр Ліга Львівської області



ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ


М команда І В Н П М О
1 Куликів/Юність Верхня/Нижня Білка 24 21 1 2 66:12 64
2 Миколаїв Миколаїв 24 19 1 4 65:14 58
3 Галичина-Фенікс Львів/Підмонастир 24 17 4 3 58:22 55
4 Куликів Куликів 24 15 2 7 49:22 47
5 Скала 1911 Стрий 24 12 6 6 29:19 42
6 Кар`єр-Дністер Торчиновичі/Старий Самбір 24 13 2 9 36:28 41
7 Темп-Легінь Відники/Брюховичі 24 8 4 12 37:44 28
8 Галичина Дрогобич 24 7 5 12 22:39 26
9 Погонь Львів 24 6 4 14 23:55 22
10 Корміл Яворів 24 6 3 15 30:41 21
11 Рух-2 Львів 24 6 0 18 16:57 18
12 Самбір Самбір 24 4 5 15 22:59 17
13 ДЮШ Львів Львів 24 3 1 20 15:56 10
календар ігор  
Команда в сезоні  



МАТЧІ

1-й Тур
1 14.04.2021 Куликів/Юність – Скала 1911 1:0
2 18.04.2021 Миколаїв – Корміл 1:0
3 18.04.2021 Темп-Легінь – Галичина 0:0
4 18.04.2021 Галичина-Фенікс – Погонь 1:0
5 20.04.2021 Куликів – Самбір 3:1
6 21.04.2021 ДЮШ Львів – Кар`єр-Дністер 0:1
2-й Тур
7 21.04.2021 Куликів/Юність – Миколаїв 2:0
8 25.04.2021 Галичина – Галичина-Фенікс 3:3
9 25.04.2021 Темп-Легінь – Самбір 2:2
10 25.04.2021 Корміл – Куликів 1:3
11 25.04.2021 Скала 1911 – Кар`єр-Дністер 2:0
11-й Тур
12 08.05.2021 Галичина – Куликів 0:3
3-й Тур
13 09.05.2021 Миколаїв – Скала 1911 3:1
14 09.05.2021 Темп-Легінь – Корміл 1:4
15 09.05.2021 Галичина-Фенікс – Самбір 4:1
16 09.05.2021 Кар`єр-Дністер – Погонь 1:2
17 12.05.2021 Куликів – Куликів/Юність 3:1
18 12.05.2021 Галичина – ДЮШ Львів 1:0
4-й Тур
19 16.05.2021 Скала 1911 – Погонь 1:2
20 16.05.2021 Галичина – Кар`єр-Дністер 0:1
21 16.05.2021 Корміл – Галичина-Фенікс 0:2
22 16.05.2021 Куликів/Юність – Темп-Легінь 2:1
23 16.05.2021 Миколаїв – Куликів 0:1
24 19.05.2021 ДЮШ Львів – Самбір 0:2
5-й Тур
25 19.05.2021 Галичина-Фенікс – Куликів/Юність 1:1
26 20.05.2021 Погонь – Галичина 1:0
27 23.05.2021 Куликів – Скала 1911 3:0
28 23.05.2021 Темп-Легінь – Миколаїв 1:2
29 23.05.2021 Кар`єр-Дністер – Самбір 2:1
6-й Тур
30 26.05.2021 Куликів/Юність – ДЮШ Львів 2:1
31 26.05.2021 Погонь – Самбір 2:2
32 30.05.2021 Скала 1911 – Галичина 2:0
33 30.05.2021 Корміл – Кар`єр-Дністер 0:1
34 30.05.2021 Миколаїв – Галичина-Фенікс 3:1
35 30.05.2021 Куликів – Темп-Легінь 2:0
2-й Тур
36 01.06.2021 Погонь – ДЮШ Львів 0:1
7-й Тур
37 05.06.2021 Галичина – Самбір 1:0
38 06.06.2021 Темп-Легінь – Скала 1911 1:1
39 06.06.2021 Галичина-Фенікс – Куликів 4:2
40 06.06.2021 ДЮШ Львів – Миколаїв 0:1
41 06.06.2021 Погонь – Корміл 1:0
42 08.06.2021 Кар`єр-Дністер – Куликів/Юність 1:2
5-й Тур
43 09.06.2021 ДЮШ Львів – Корміл 2:3
8-й Тур
44 12.06.2021 Скала 1911 – Самбір 2:1
45 13.06.2021 Корміл – Галичина 1:2
46 13.06.2021 Куликів – ДЮШ Львів 3:1
47 13.06.2021 Темп-Легінь – Галичина-Фенікс 1:3
48 15.06.2021 Миколаїв – Кар`єр-Дністер 2:1
9-й Тур
49 19.06.2021 Галичина – Куликів/Юність 0:2
50 20.06.2021 Галичина-Фенікс – Скала 1911 1:1
51 20.06.2021 ДЮШ Львів – Темп-Легінь 0:1
52 20.06.2021 Кар`єр-Дністер – Куликів 2:1
53 20.06.2021 Погонь – Миколаїв 0:5
54 20.06.2021 Самбір – Корміл 0:0
8-й Тур
55 23.06.2021 Куликів/Юність – Погонь 5:0
10-й Тур
56 26.06.2021 Скала 1911 – Корміл 1:0
57 26.06.2021 Куликів/Юність – Самбір 5:0
58 26.06.2021 Миколаїв – Галичина 3:2
59 26.06.2021 Куликів – Погонь 5:0
60 26.06.2021 Темп-Легінь – Кар`єр-Дністер 1:4
61 26.06.2021 Галичина-Фенікс – ДЮШ Львів 4:0
11-й Тур
62 30.06.2021 ДЮШ Львів – Скала 1911 0:1
63 30.06.2021 Кар`єр-Дністер – Галичина-Фенікс 1:2
64 30.06.2021 Погонь – Темп-Легінь 0:3
65 30.06.2021 Самбір – Миколаїв 0:3
66 30.06.2021 Корміл – Куликів/Юність 0:1
1-ше Коло
67 01.08.2021 Рух-2 – Куликів/Юність 0:3
68 01.08.2021 Рух-2 – Куликів 0:3
69 01.08.2021 Рух-2 – Миколаїв 0:3
70 01.08.2021 Рух-2 – Галичина-Фенікс 0:3
71 01.08.2021 Рух-2 – Кар`єр-Дністер 0:3
72 01.08.2021 Рух-2 – Скала 1911 0:3
73 01.08.2021 Рух-2 – Погонь 0:3
74 01.08.2021 Рух-2 – Галичина 0:3
75 01.08.2021 Рух-2 – Темп-Легінь 0:3
76 01.08.2021 Рух-2 – Корміл 0:3
77 01.08.2021 Рух-2 – Самбір 0:3
78 01.08.2021 Рух-2 – ДЮШ Львів 0:3
12-й Тур
79 04.08.2021 Скала 1911 – Куликів/Юність 1:2
80 04.08.2021 Кар`єр-Дністер – ДЮШ Львів 0:1
81 07.08.2021 Галичина – Темп-Легінь 2:1
82 08.08.2021 Корміл – Миколаїв 0:1
83 08.08.2021 Самбір – Куликів 0:3
13-й Тур
84 11.08.2021 ДЮШ Львів – Погонь 1:4
85 11.08.2021 Галичина-Фенікс – Галичина 3:0
86 11.08.2021 Куликів/Юність – Рух-2 4:0
87 15.08.2021 Самбір – Темп-Легінь 0:2
88 15.08.2021 Куликів – Корміл 2:0
89 15.08.2021 Скала 1911 – Миколаїв 1:1
14-й Тур
90 15.08.2021 Погонь – Кар`єр-Дністер 1:2
91 18.08.2021 ДЮШ Львів – Галичина 1:2
17-й Тур
92 18.08.2021 Темп-Легінь – Куликів/Юність 0:6
22-й Тур
93 18.08.2021 Самбір – Рух-2 0:5
14-й Тур
94 21.08.2021 Корміл – Темп-Легінь 2:4
95 22.08.2021 Скала 1911 – Куликів 1:1
15-й Тур
96 25.08.2021 Самбір – ДЮШ Львів 3:0
97 25.08.2021 Галичина-Фенікс – Корміл 6:1
98 25.08.2021 Миколаїв – Куликів/Юність 1:0
99 29.08.2021 Кар`єр-Дністер – Галичина 4:1
100 29.08.2021 Скала 1911 – Темп-Легінь 2:1
16-й Тур
101 01.09.2021 Скала 1911 – Галичина-Фенікс 1:0
102 01.09.2021 Корміл – ДЮШ Львів 4:0
103 05.09.2021 Самбір – Кар`єр-Дністер 0:3
104 05.09.2021 Темп-Легінь – Рух-2 1:2
105 05.09.2021 Галичина – Погонь 0:0
106 08.09.2021 Куликів/Юність – Куликів 2:0
17-й Тур
107 08.09.2021 Самбір – Погонь 2:2
108 08.09.2021 Скала 1911 – ДЮШ Львів 0:0
109 08.09.2021 Галичина-Фенікс – Рух-2 4:0
110 12.09.2021 Кар`єр-Дністер – Корміл 1:1
111 12.09.2021 Куликів – Миколаїв 0:2
18-й Тур
112 15.09.2021 Куликів/Юність – Галичина-Фенікс 1:0
113 15.09.2021 ДЮШ Львів – Рух-2 1:2
114 17.09.2021 Самбір – Галичина 0:0
115 19.09.2021 Миколаїв – Темп-Легінь 5:0
116 19.09.2021 Корміл – Погонь 6:2
19-й Тур
117 21.09.2021 Кар`єр-Дністер – Рух-2 2:1
118 22.09.2021 ДЮШ Львів – Куликів/Юність 0:4
119 22.09.2021 Галичина-Фенікс – Миколаїв 1:0
120 26.09.2021 Галичина – Корміл 1:2
121 26.09.2021 Погонь – Скала 1911 0:1
122 26.09.2021 Темп-Легінь – Куликів 1:0
20-й Тур
123 29.09.2021 Куликів – Галичина-Фенікс 1:2
124 29.09.2021 Куликів/Юність – Кар`єр-Дністер 3:0
125 29.09.2021 Погонь – Рух-2 1:2
126 29.09.2021 Галичина – Скала 1911 1:2
14-й Тур
127 03.10.2021 Самбір – Галичина-Фенікс 1:3
21-й Тур
128 06.10.2021 Погонь – Куликів/Юність 1:5
129 06.10.2021 Галичина-Фенікс – Темп-Легінь 4:1
130 06.10.2021 Галичина – Рух-2 1:0
20-й Тур
131 10.10.2021 Корміл – Самбір 1:2
21-й Тур
132 10.10.2021 ДЮШ Львів – Куликів 1:3
133 10.10.2021 Кар`єр-Дністер – Миколаїв 1:3
12-й Тур
134 13.10.2021 Погонь – Галичина-Фенікс 1:1
15-й Тур
135 13.10.2021 Куликів – Рух-2 3:0
20-й Тур
136 13.10.2021 Миколаїв – ДЮШ Львів 8:1
21-й Тур
137 14.10.2021 Самбір – Скала 1911 0:2
24-й Тур
138 16.10.2021 Куликів – Галичина 1:1
18-й Тур
139 17.10.2021 Кар`єр-Дністер – Скала 1911 1:0
14-й Тур
140 20.10.2021 Миколаїв – Рух-2 0:1
22-й Тур
141 20.10.2021 Темп-Легінь – ДЮШ Львів 5:0
142 20.10.2021 Куликів/Юність – Галичина 3:1
143 24.10.2021 Куликів – Кар`єр-Дністер 0:2
144 24.10.2021 Корміл – Скала 1911 0:0
145 27.10.2021 Миколаїв – Погонь 3:0
23-й Тур
146 27.10.2021 Корміл – Рух-2 1:3
147 27.10.2021 Самбір – Куликів/Юність 1:5
148 31.10.2021 ДЮШ Львів – Галичина-Фенікс 1:2
149 31.10.2021 Галичина – Миколаїв 0:6
150 31.10.2021 Погонь – Куликів 0:3
151 31.10.2021 Кар`єр-Дністер – Темп-Легінь 1:1
24-й Тур
152 31.10.2021 Куликів/Юність – Корміл 4:0
153 03.11.2021 Скала 1911 – Рух-2 3:0
154 03.11.2021 Галичина-Фенікс – Кар`єр-Дністер 3:1
155 03.11.2021 Миколаїв – Самбір 9:0
156 06.11.2021 Темп-Легінь – Погонь 5:0










офіційний сайт
Pogon.Lwow.net


Команда

6 Михайло Мацюпа


© REKLAMA.lviv.ua. Всі права захищено. 2009 - 2024. Update cookies preferences