”ПОГОНЬ” ЛЬВІВ - найстаріший клуб України та Польші - заснований в 1904 році
4-разовий чемпіон Польщі 1922, 1923, 1925, 1926. 3-разовий срібний призер 1932, 1933, 1935.
МАТЧІ
наступний

14-й Тур, 04.08.2024, Самбір

Самбір
Самбір
Погонь
Львів

on-line
протокол

попередній

13-й Тур, 30.06.2024, Яворів

Корміл
Яворів
0
Погонь
Львів
0

on-line
протокол


Прем`єр-Ліга
команда і о
1 Миколаїв 12 32
2 П`ятничани 12 26
3 Корміл 12 26
4 Гірник 12 20
5 Мостиська 12 20
6 Погонь 12 18
7 Рух-3 12 17
8 Галичина-Фенікс 12 16
9 Темп-Легінь 12 15
10 Нафтовик 12 14
11 Галичина 12 9
12 Покрова 12 4
13 Самбір 12 3

календар ігор  
Погонь у сезоні  




СЕЗОН 2023/. Прем`єр Ліга Львівської області - Другий Етап



ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ


за 1-6 місця
М команда І В Н П М О
1 Куликів/Юність Верхня/Нижня Білка 10 9 0 1 33:9 27
2 Миколаїв Миколаїв 10 7 1 2 19:10 22
3 Галичина-Фенікс Львів/Підмонастир 10 5 0 5 18:22 15
4 П`ятничани П`ятничани 10 4 1 5 13:12 13
5 Темп-Легінь Бібрка/Відники/Брюховичі 10 3 0 7 19:27 9
6 Легінь Брюховичі 10 1 0 9 8:30 3
за 7-12 місця
М команда І В Н П М О
1 Рух-3 Львів 5 3 1 1 9:7 10
2 Нафтовик Борислав 5 3 0 2 7:6 9
3 Мостиська Мостиська 5 2 1 2 19:10 7
4 Погонь Львів 5 2 1 2 13:8 7
5 Галичина Дрогобич 5 2 0 3 7:15 6
6 Самбір Самбір 5 1 1 3 7:16 4
календар ігор  
Команда в сезоні  



МАТЧІ

1-й Тур
1 16.08.2023 Галичина-Фенікс – Куликів/Юність 0:3
2 20.08.2023 Темп-Легінь – П`ятничани 0:1
3 20.08.2023 Рух-3 – Погонь 2:1
4 23.08.2023 Легінь – Миколаїв 2:4
2-й Тур
5 23.08.2023 Галичина-Фенікс – Темп-Легінь 4:3
1-й Тур
6 26.08.2023 Мостиська – Самбір 7:1
7 27.08.2023 Нафтовик – Галичина 1:0
2-й Тур
8 27.08.2023 Куликів/Юність – Миколаїв 1:0
9 27.08.2023 П`ятничани – Легінь 2:1
3-й Тур
10 31.08.2023 Темп-Легінь – Куликів/Юність 1:4
11 31.08.2023 Легінь – Галичина-Фенікс 0:3
2-й Тур
12 03.09.2023 Галичина – Самбір 4:1
13 03.09.2023 Погонь – Мостиська 3:3
3-й Тур
14 03.09.2023 Миколаїв – П`ятничани 1:0
2-й Тур
15 06.09.2023 Нафтовик – Рух-3 1:2
4-й Тур
16 06.09.2023 Галичина-Фенікс – Миколаїв 0:2
3-й Тур
17 10.09.2023 Самбір – Погонь 2:3
4-й Тур
18 10.09.2023 Темп-Легінь – Легінь 3:1
3-й Тур
19 13.09.2023 Рух-3 – Галичина 1:3
5-й Тур
20 13.09.2023 Легінь – Куликів/Юність 0:6
21 13.09.2023 П`ятничани – Галичина-Фенікс 0:1
3-й Тур
22 17.09.2023 Мостиська – Нафтовик 2:3
5-й Тур
23 17.09.2023 Миколаїв – Темп-Легінь 2:1
4-й Тур
24 20.09.2023 Рух-3 – Мостиська 3:1
25 24.09.2023 Нафтовик – Самбір 1:2
6-й Тур
26 24.09.2023 Куликів/Юність – Галичина-Фенікс 5:4
27 24.09.2023 П`ятничани – Темп-Легінь 5:0
28 24.09.2023 Миколаїв – Легінь 2:0
4-й Тур
29 27.09.2023 Галичина – Погонь 0:6
5-й Тур
30 27.09.2023 Самбір – Рух-3 1:1
7-й Тур
31 27.09.2023 Миколаїв – Куликів/Юність 0:2
32 27.09.2023 Темп-Легінь – Галичина-Фенікс 5:3
5-й Тур
33 01.10.2023 Мостиська – Галичина 6:0
34 01.10.2023 Погонь – Нафтовик 0:1
7-й Тур
35 01.10.2023 Легінь – П`ятничани 2:0
4-й Тур
36 04.10.2023 Куликів/Юність – П`ятничани 1:2
8-й Тур
37 11.10.2023 Галичина-Фенікс – Легінь 1:0
38 15.10.2023 Куликів/Юність – Темп-Легінь 4:0
39 15.10.2023 П`ятничани – Миколаїв 2:2
9-й Тур
40 18.10.2023 П`ятничани – Куликів/Юність 0:2
41 22.10.2023 Миколаїв – Галичина-Фенікс 3:0
42 22.10.2023 Легінь – Темп-Легінь 0:4
10-й Тур
43 25.10.2023 Галичина-Фенікс – П`ятничани 2:1
11-й Тур
44 29.10.2023 Куликів/Юність – Легінь 5:2
45 29.10.2023 Темп-Легінь – Миколаїв 2:3










офіційний сайт
Pogon.Lwow.net


Команда

1 Віталій Герда


© REKLAMA.lviv.ua. Всі права захищено. 2009 - 2024. Update cookies preferences